Навчально-практичний семінар для будівельників

Навчально-практичний семінар для будівельників

06.02.2018 р. представниками мережі будівельних магазинів «Фундамент» та міжнародною корпорацією підприємств ТДВ «Siniat», яка є найбільшим в світі виробником будівельних матеріалів для внутрішнього та зовнішнього оздоблення: гіпсокартоні плити, металеві профілі та будівельні суміші проведено другий навчально-практичний семінар для будівельників в рамках освітньої програми м. Мелітополя та південного регіону.

На семінарі учнів та працівників центру ознайомили з новітніми технологіями виробництва, оновленою лінійкою будівельних матеріалів, які випускає підприємства ТДВ «Siniat».

Під час заходу учні ставили запитання, на які отримували розгорнуті відповіді. Наприкінці семінару представник ТДВ «Siniat» Рижак Л. презентував каталоги продукції та розіграв серед учнів призи та подарунки.

Проведення таких семінарів допомагає значно підвищити рівень майстерності, отримувати вичерпну інформацію про інноваційні технології та матеріали для виконання робіт різного рівня складності, самовдосконалюватись як учням, так і майстрам.

Дякуємо організаторам – мережі будівельних магазинів «Фундамент», в особі депутата міськради С. Біловола.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*