Круглий стіл «Країні – здорова молодь!»

Здоров’я – це найважливіший скарб!

Здоров’я – це найважливіший скарб у житті кожної людини, незалежно від віку, статі та статусу. Тема здорового способу життя завжди була та залишається актуальною. Кожен з нас несе відповідальність за своє здоров’я та здоров’я близьких, тому кожен повинен розуміти, що шкідливі звички забирають певну частину життя не тільки у нас, але і у майбутніх наших дітей. Тому про це слід пам’ятати кожен день. Неможливо не погодитись з тим, що краще жити повноцінним, яскравим життям, ніж проживати свої дні, маючи залежність від того, що згодом може вбити.

За ініціативою Ради учнівського самоврядування згідно з річним планом роботи протягом 26.11. – 05.12. 2018 р. у Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» проходив марафон «За здоровий спосіб життя!». Розпочався він  вже традиційною акцією «Міняю цигарку – на цукерку».

Ще на початку жовтня серед груп центру був оголошений конкурс «Соціальної реклами» у вигляді відеороликів. Завданням для хлопців та дівчат І курсу стало виготовлення реклами на свій розсуд. Приємно, що у конкурсі учні змогли реалізувати всі свої задуми. Було цікаво дізнатися, якою бачать цю проблему учні нашого центру. Треба сказати, результат вразив усіх, демонструючи та презентуючи свої роботи, кожен дуже глибоко розкрив тему.

У вівторок 04.12.2018 р. у актовій залі начального закладу відбувся круглий стіл «Країні – здорова молодь!» за участю представників Червоного Хреста та Мелітопольської служби у справах дітей. Проблеми підліткового алкоголізму та наркоманії, наслідки вживання психотропних речовин, скалічені долі неповнолітніх та їх родин – про все це розповіли учням наші гості. Акцентували увагу на темі ВІЛ-інфекції та СНІДу, приводячи статистику сьогодення.

05.12.2018 р. учні групи № 32 «Оператори комп’ютерного набору» взяли участь у круглому столі з представниками центру СНІДу, який відбувся в бібліотеці імені М. Горького.

Ми багато про що розповіли, але так багато ще залишилося сказати, показати, для того, щоб захистити кожного від необдуманих вчинків. Не розкидайте своє життя – воно одне і його треба берегти. Любіть життя і воно відповість вам взаємністю!

Соціальний педагог

Брага Олександра Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*