Історичний квест

Історичний квест у Мелітополі

28 квітня мелітопольські студенти, серед яких були учні Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» взяли участь в історичному квесті в рамках програми «Мелітополь – моє місто». Вперше організатором пригодницької гри стала організація «Благодійний фонд» Агапе Україна».

Перевірити свої знання з  історії міста вирішили всього 7 команд. Перед початком квесту учасники зібралися на музейному подвір’ї, де організатори пояснили правила гри. Учасники мали пройти 10 локацій (церква Адвентистів сьомого дня, соматологічна клініка, бомбосховище, краєзнавчий музей та ін.), на кожному пункті їм потрібно було виконати різні завдання, де молоді патріоти Мелітополя відкрили для себе наше рідне місто заново, заглибившись в його історію, спустилися до підземелля і там досліджували історичне серце Мелітополя, дізналися про вікові таємниці знайомих кожному городянину місць. Питання для квеста розробили працівники музею.

Переможці квеста отримали призи від спонсорів. Учням нашого навчального закладу було важко конкурувати зі студентами вищих навчальних закладів, серед яких були студенти історичного факультету МДПУ. Хоч наша команда і не ввійшла до трійки переможців, посівши VI місце, учні аж ніяк не засмутилися, бо на них чекали смачні подарунки в піцерії «Челентано».

Після проходження маршрутів команди мали змогу безкоштовно відвідати експозиційні зали музею.

Голова ради учнівського самоврядування

Куманьова А. Д.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*