І знову друзів зустрічає Мелітополь!

І знову друзів зустрічає Мелітополь!

Виховна робота – це не просто напрямок роботи, – це ціле життя. Це різноманітні гуртки та секції, святкові заходи та волонтерський рух, це виїзні засідання Ради учнівського самоврядування, життя гуртожитку та багато-багато іншого. Поділитися власним досвідом, обмінятися напрацюваннями з колегами, а десь і навчитися, випала чудова нагода керівникам гуртків та вихователям гуртожитків.

Сонячним теплим ранком 18 жовтня 2018 року гостей Обласного семінару-практикуму керівників гуртків та вихователів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області гостинно розмахнув свої двері Державний навчальний заклад «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти». Урочисто зустрічав колег керівників гуртка духових інструментів, відмінник народної освіти України Матвєєв Сергій Олександрович разом з вихованцями. На святковому заході «З Україною в серці» подарували присутнім гарний настрій та емоції вихованці танцювального гуртка «Надія», керівник Надія Валеріївна Колтунова.

На початку семінару присутніх привітала методист НМЦ ПТО в Запорізькій області Грищенко Наталія Петрівна, яка побажала всім учасникам семінару з користю провести час, обмінятися новими ідеями та  приємного спілкування.

Також зі словами привітання до присутніх звернувся директор навчального закладу Єременко Вячеслав Миколайович та розповів про перспективи розвитку навчального закладу в сучасних соціально-економічних умовах регіону.

Після святкового заходу гості були запрошені у подорож центром, під час якої мали змогу ознайомитися з матеріально-технічної базою навчального закладу та професіями, яким навчають, спортивним комплексом, та звісно, затишним гуртожитком нашого центру. Завітавши до гуртка «Скарбничка мистецтв», гості були в захваті від побаченого і дуже зраділи, коли змогли власноруч зробити сувенір на згадку, доторкнувшись до мистецтва.

Практичний психолог нашого центру Колтунова Надія Валеріївна провела арт-терапевтичне заняття «Мотиваційні ігри у пісочній терапії», які були спрямовані на підвищення впевненості в собі і відкриття нових шляхів розвитку.

Вихователь гуртожитку Скиба Світлана Володимирівна виступила з доповіддю, яка супроводжувалася презентацією на тему: «Формування творчої активності підлітка, розвиток його комунікативних здібностей».

Учні нашого центру та педагогічний колектив шанують історичні та культурні надбання  нащадків, які необхідні не лише для піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій у сучасному житті. Все це було яскраво продемонстровано в фотовиставці «З Україною в серці», яку підготували учні фото та відео гуртка під керівництвом Квітко Оксани Степанівни. Творчі  фото роботи заворожували погляд своєю цікавістю та неповторністю.

День був дуже насиченим та минув швидко, але сподіваємося, що приємне спілкування та спогади після нашої зустрічі залишаться надовго!

Соціальний педагог

Брага Олександра Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*