Гуляй, Масляна!

Гуляй, Масляна!

Схоже на млинець, на небі сонце

Сяє в неба голубій безодні,

Зранку зазирнуло у віконце –

Справжня Масляна у нас сьогодні!

Лише той народ заслуговує на повагу, який шанує та поважає традиції своєї країни. З давніх-давен наприкінці зими, перед Великим постом православна Україна святкує масляний тиждень – найулюбленіше свято дітлахів та любителів солодкого та смачного.

Святкування Масляної – добра традиція в Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти». Цьогорічний конкурс мав назву «Закохані святкують масляну разом»! Хлопці та дівчата чаклували в столовій гуртожитку над своїми витворами, які здивували не тільки смаком, але й назвами: «Гранатове щастя», «Закоханий заєць», «Ягоди на снігу», «Лебеді кохання».

За умовою конкурсу незалежне журі, до складу якого ввійшли директор ДНЗ «МБЦПТО» Єременко Вячеслав Миколайович, в.о. заступника директора з ВР Джерелейко Людмила Володимирівна, викладач Ковальонок Валерій Миколайович, практичний психолог Колтунова Надія Валеріївна, мали скуштувати кожний «витвір» кулінарного мистецтва та визначити найкращий та найсмачніший.

 

Не позаздриш членам журі, адже спробувати таку кількість млинців та об’єктивно визначити переможця практично неможливо. Тому після обговорення, одностайно було вирішено нагородити всіх учасників конкурсу, адже не вперше у нас перемагає дружба!

Задоволені та щасливі, всі розійшлися аудиторіями. Але масляна продовжується, попереду ще багато часу, щоб досхочу насолодитися масляним тижнем. Тому не гайте часу, проявляйте свої кулінарні таланти, дивуйте своїх близьких та коханих, даруючи їм смачні хвилини життя!

Медодист

Дорохова Леся Миколаївна

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*