Всеукраїнська науково-практична конференція

Освіта, успіх і кар’єра – знайди свій шлях

у професійній сфері!

Кар’єрний розвиток майбутніх фахівців в сучасних соціально-економічних умовах залежить від багатьох факторів: культури мовлення, морально-етичних якостей, комунікативних навичок, рівня фахової підготовленості та здібностей до самоосвіти.

Для підвищення рівня педагогічної компетенції та впровадження інноваційних освітніх технологій, насамперед власна мотивація, бажання самовдосконалення, яка спонукає педагогів рухатися вперед.

Заступник директора з ВР Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» – Джерелейко Людмила Володимирівна та методист Дорохова Леся Миколаївна у цьому навчальному році стали аспірантами Інституту ПТО НАПН України.

Однієї із складових навчання – є наукова робота та участь у наукових конференціях, семінарах, тренінгах. Так, 13-14 грудня в ДНЗ «ВПУ» м. Хмельницького пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція за темою: «Кар’єрна компетентність майбутніх кваліфікованих робітників у постіндустріальному суспільстві: проблеми та перспективи розвитку», у якій ми брали участь.

На пленарному засіданні були присутні представники Інституту ПТО НАПН України, роботодавці, Облдержадміністрація, Департамент та НМЦ ПТО, центр зайнятості, профтехосвітяни з різних куточків України.

Під час проведення пленарних засідань та панельних дискусій були заслухані та обговорені доповіді з питань професійного зростання та кар’єрного росту випускників закладів професійної освіти.

Присутні настільки захопились обговоренням актуальних питань сьогодення, що в якусь мить стало зрозуміло, що межі між нами не існує, існують питання, які стосуються кожного.

Приємно вразила гостинність хмельничан: екскурсія чудовим навчальним закладом та центром міста, проведені учнями Андріївські вечорниці з частуванням смаколиків. А головне – блиск в очах педагогів та бажання творити. Наприкінці конференції кожен учасник отримав сертифікат.

Актуальним постає питання відкриття в нашому навчальному закладі центру консультування кар’єрного успіху – «Професія. Кар’єра. Успіх». Де учні зможуть знайти відповіді на запитання: «Ким, де і як працювати?» щоб само реалізуватися у професійній діяльності, а також поліпшити якість та ефективність підготовки під час навчання. Відповідно до річного плану науково-методичної роботи в Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» у травні 2019 року планується проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару «Формування готовності майбутніх кваліфікованих робітників до підприємницької діяльності: пошуки і перспективи розвитку!».

Впевнені, що актуальність теми семінару приверне увагу і освітян, і роботодавців і органів влади.

Заступник директора з ВР

Джерелейко Людмила Володимирівна

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*