Військово-патріотична гра «Ану-мо, хлопці»

Свято захисників Вітчизни!

14 жовтня, 06 грудня… Чи не забагато свят у наших чоловіків? Звичайно, це – жарт, але дівчат чомусь вітають тільки 8 березня! 06.12.2014 р. вся країна святкує День Збройних Сил України в спортивному комплексі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» пройшла військово-патріотична гра «Ану-мо, хлопці». З впевненістю можна сказати, що це одне з найулюбленіших заходів для учнів центру. Підготував та провів змагання майор запасу, викладач предметf «Захист Вітчизни» – Пусько Анатолій Васильович.

На початку змагань методист Дорохова Леся Миколаївна привітала всіх присутніх чоловіків зі святом,  учасникам побажала чесної гри, вболівальникам позитивних емоцій.

Сьогодні, коли наша країна переживає складні часи, як ніколи хочеться повірити у те, що наші хлопці, якщо буде необхідно, доведуть, що вони справжні захисники Вітчизни. Саме тому спортивні змагання були направлені на виявлення витривалості, спритності, вміння зорієнтуватися в складних умовах. На полі змагань саме це доводили хлопці груп № 24 та №  34 «Електрогазозварник» та групи № 21 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза».

До конкурсних змагань входили: «Естафета з цивільного захисту»,  «Боулінг», «Поранені бійці», «Військово-спортивна естафета», «Нічне орієнтування в умовах надзвичайної ситуації», «Солдат на кухні», «Влучний стрілець», «Перетягування канату».

Музичні паузи стали прикрасою свята та можливістю перевести дух учасникам змагань.

Кожна команда мала змогу проявити свої здібності, спортивні навички в 12 конкурсах, а це було нелегко. Ще на початку гри явним лідером стали хлопці групи № 34 «Електрогазозварники», які з певною перевагою й перемогли суперників.

Таким чином, І місце виборола команда групи № 34 «Електрогазозварник», ІІ місце – група №  21 «Слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза» та ІІІ місце посіла команда групи № 24 «Електрогазозварник». Після нелегкої гри команди підтримали сили солодкою водою та пирогами, а скарбничку здобутків поповнили грамоти переможців.

Нехай скарбнички перемог у наших хлопців будуть переповненими, а сила та мужність будуть головними пріоритетами у житті, і нехай дівчата пишаються своїми «справжніми» чоловіками!

Заступник директора з ВР

Вячеслав Миколайович Єременко

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*