Позакласний захід з математики та фізики

Тепло і холод – дві руки природи

У природі все мудро продумано і влаштовано,

всяк повинен займатися своєю справою,

і в цій мудрості – вища справедливість життя.

Природа так про все подбала,

що повсюди ти знаходиш, чому вчитися

Леонардо да Вінчі

15 листопада 2018 р. в Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбувся позакласний захід «Тепло і холод дві руки природи» з метою поглиблення знань учнів з фізики та математики, навчити пояснювати явища природи, характеризувати роль фізичних і астрономічних знань у формуванні природничо-наукової картини світу; розвивати уяву, увагу, творчі здібності, виховувати потребу до самоосвіти, самостійність, дисциплінованість, інтерес до фізики та математики.

Фізичну гру підготували викладачі фізики та математики Бабаніна Т.В., Пінчук О. І., Шабанова І.В. разом з учнями груп 21, 5, 34, 22. В цікавий світ фізики та математики допомогли глядачам поринути учасники гри. Команди «Градус» та «Вектор» брали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, музичних хвилинках. Цікаво пройшли захисти проектів: «Температура тіла людини», «Температура у космосі», «Історія вимірювання температур», «Математика і зимові рекорди».

Глядачі підтримували гравців з захватом та зацікавленістю, з азартом вболівали за свої команди. Між конкурсами лунали пісні про природні явища: «Синій іній», «У природи немає поганої погоди», «Літо, сонце, спека» у виконані учениць центру – Кузовлєвої Валерії, Матюшкіної Дар’ї, Княгницької Юлії. Ансамбль «Отрада» під керівництвом Радалової О. В. подарував танок «Трьох кумоньок», який продемонстрував підвищення температури під час спілкування. Позакласний захід пройшов в теплій, дружній атмосфері. Глядачі не тільки насолоджувалися грою команд, але й самі брали участь у конкурсах.

Перемогу здобула команда «Вектор». Усі учасники отримали грамоти та солодкі призи.

Заступник директора з НР

Узун Олена Георгіївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*