Форум лідерів 2018

Ініціативна молодь наше майбутнє!

14 листопада 2018 р. на базі Державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей автотранспорту» відбувся XII форум голів Рад учнівського самоврядування ПТНЗ Запорізької області. Президент Ради учнівського самоврядування Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Корогодіна Валентина та  методист центру Дорохова Леся Миколаївна взяли участь у зазначеному форумі.

Це дуже важливо, коли молодь бере ініціативу в свої руки та керує власним життям. На форумі зібралися цілеспрямовані та небайдужі хлопці і дівчата – президенти учнівського самоврядування закладів ПТНЗ Запорізької області.

На початку заходу присутніх привітали: Захарчук Віктор Миколайович – заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Паржницький Олександр Вікторович – директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти.

Президент Ради учнівського самоврядування ПТНЗ Запорізької області

Попович Олександра, учениця Державного навчального закладу «Запорізьке вище професійне училище моторобудівник» звітувала про роботу, яка проводилась Радою учнівського самоврядування протягом року у навчальних закладах. Треба зазначити, що нам є що показати, і про що розказати.

Президенти навчальних закладів, в яких Рада учнівського самоврядування плідно, з ентузіазмом працювала, презентували присутнім відеозвіти.

Президент Ради самоврядування нашого навчального закладу Корогодіна Валентина запропонувала до уваги відеоролик «Міцна команда – запорука успіху».

Голосуванням (тільки президентів) усіх навчальних закладів Запорізької області було обрано новий склад Ради на 2018 – 2019 навчальний рік. І знову серед семи обраних членів нового складу і президент нашого навчального закладу – Корогодіна Валентина.

Після обговорення Рада обрала нового президента, яким стала Сукач Діана учениця ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище». Вітаємо Діану з новою посадою. Бажаємо творчого натхнення, стати справжнім лідером, який зможе об’єднати президентів та своїми добрими справами зробити цей світ трішки кращим!

Привітала новообраного президента та склад учнівського самоврядування Руденко Юлія Володимирівна – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Дружня атмосфера, доброзичливість господарів, проведення заходу на високому рівні заслуговує на подяку та повагу.

Бажаємо всім молодим лідерам свою ініціативу втілювати в життя корисними справами, на благо суспільства і нехай молодість допомагає в цьому!

Методист

Леся Миколаївна Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*