Пам’ять наших сердець

Пам’ять наших сердець

Прийшла до Мелітополя 75-та золота мирна осінь. І стоять в скорботному мовчанні меморіали і обеліски, на яких викарбувані смертні дати  грозової осені 1943 року! Пам’ять перелискує сторінки кривавого воєнного літопису…

23 жовтня 1943 року, у ході тяжких боїв Мелітопольської наступальної операції та штурму німецької лінії «Вотан», наші війська звільнили місто Мелітополь від німецько-фашистських загарбників.

75-й річниці звільнення нашого рідного міста від фашистів був присвячений позаурочний захід з історії на тему: «Пам’ять серця». Захід підготувала та провели учні 32-ї групи під керівництвом Казачанської Ірини Якимівни. Викладачів-істориків у своєму житті ми зустрічаємо багато, зустріти людину, що живе історією, велика вдача… Нам пощастило, без сумніву – викладач від Бога, історик, після уроків якого, неможливо не закохатися у цей предмет. Ірина Якимівна, викладач Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, очолює методичну комісію викладачів гуманітарних дисциплін центру і експертну творчу групу викладачів історії ПТНЗ м. Мелітополя та смт Якимівка.

Талановита молодь прагнула донести до глядачів історичну правду про героїчне минуле нашого народу, про великий подвиг дідів та прадідів у роки Великої Вітчизняної війни.

У постановці була задіяна хореографічна композиція «Мальви», підготована художнім керівником, творчою особистістю нашого центру Колтуновою Надією Валеріївною та учнями груп № 14,22, 24, 31, 32.

Проведений захід, покликаний формувати в учнів історичну пам’ять, національну самосвідомість та глибокий патріотизм.

Соціальний педагог

Брага Олександра Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*