Цей світлий день належить Вам по праву!

Цей світлий день належить Вам по праву!

За розум осяйний,

За мудрість й доброту від Бога,

Прославимо в віках –

Звеличимо в піснях –

Високу працю педагога.

На початку жовтня людей благородної професії, вчитель, вітають зі святом. Учитель. Значення цього слова неможливо перебільшити для багатьох з нас. Це – людина, яка віддає частину себе та свого серця дітям. Людина, у якої завжди можна спитати поради, і бути впевненим, що її життєва мудрість допоможе. Вчитель – це друг, порадник, з яким цікаво спілкуватися та обмінюватися думками.

Напередодні свята 05.10.2018 р. у актовій залі центру відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя. Хлопці та дівчата нашого навчального закладу висловили слова подяки своїм наставникам за терпіння та підтримку. Зі сцени лунали пісні, вірші, танці, привітання – у цей день все було тільки для наших педагогів.

Директор Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Єременко Вячеслав Миколайович привітав весь колектив з Днем учителя, подякував за щоденну, копітку працю.

До запрошених гостей зі словами привітання звернулася методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Четверякова Лілія Іванівна. Підкресливши важливість слова вчитель в житті кожної людини, Лілія Іванівна продекламувала чудові вірші.

З нагоди ювілею Єременко Вячеслав Миколайович був нагороджений Почесною грамотою Науко-методичного центру.

Запрошені на свято відвідувачі територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області, оплесками підтримували виступаючих на сцені учнів. Рада учнівського самоврядування вручила гостям приємні сюрпризи у вигляді «солодких букетів».

Слухаючи привітання учнів зі сцени, очі вчителів, майстрів в/н, як і багато років тому, світились радістю, вдячністю та любов’ю до дітей.

Тож вітаємо Вас, любі наставники зі святом! Бажаємо ще багато років жити у здоров’ї і радості, нехай невичерпною буде криниця вашої педагогічної творчості на ниві професійно-технічної освіти нашої держави!

Методист

Леся Миколаївна Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*