Від ідеї до результату!

Від ідеї до результату!

Творити – це завжди непросто. Залишити після себе як результат власної роботи красу здатний не кожен. Без перебільшення скажу: «Наші вихованці мають здібності до всього, за що беруться».

Майже 45 років у ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» навчають будівельних професій: маляр, штукатур, лицювальник-плиточник. Складно навіть підрахувати кількість підготовлених спеціалістів за цими професіями. Майстри виробничого навчання Клещьова Л.К. (група № 111), Тітова Г. О. (група № 21), Кірєєва О. В. (група № 31) вже більше 10 років працюють з групами будівельників. Їх вихованцями відремонтовано багато чого в нашому навчальному закладі: тут і практичне навчання, і завжди поруч майстер, який і пораду дасть, і підкаже вчасно. Адже для всіх вони – мама і тато водночас.

Новітні технології дають можливість зробити аудиторії центру та приміщення гуртожитку дійсно сучасними. Адже, застосовуючи декоративні штукатурки, різноманітні  види оздоблення, наших учнів не можна назвати малярами, бо вони справжні майстри оздоблювальних робіт!

Адміністрацією  ДНЗ «МБЦПТО» давно було заплановано ремонт у кухні-їдальні для хлопців гуртожитку. Як завжди, обмежені терміни, всюди бруд, але під керівництвом майстрів в/н дівчата та хлопці впоралися з цим нелегким завданням вчасно. Хоча всі вони учні різних курсів, з різними вміннями та навичками роботи, об’єднавшись, роблять свою другу домівку затишною та комфортною. Та ще і як гарно виходить!

По завершенню ремонту наші молоді спеціалісти отримали грошові премії та словами вдячності за роботу від адміністрації центру.

Ми впевнені, що незабаром усі приміщення нашого гуртожитку будуть відремонтовані та принесуть задоволення всім нам! А нашим будівельникам ми бажаємо творчого натхнення та крок за кроком удосконалювати свою майстерність!

З першого дня нового навчального року оновлена кухня-їдальня гостинно зустріне хлопців і стане їх улюбленим місцем перебування, місцем дружнього спілкування та початковою школою майбутніх шеф-кухарів України.

P.S. До вашої уваги фотографії кухні-їдальні під час ремонту та результат після.

В. о. заст. директора

Л. В.Джерелейко

Знайдіть відмінності!

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*