Атестація педагогічних працівників

Є лише один спосіб зробити велику роботу – полюбити її

Стів Джопс

Робота колективу навчального закладу  на перший погляд нагадує мурашник – всюди метушня; у методичному кабінеті жваво обговорюють чергову олімпіаду, напрацювання методичних розробок та збірників, морально підтримують спікера чергового вебінару. В кімнаті майстрів своє бурхливе життя: черговий конкурс профмайстерності, екскурсія на завод-виробник газобетонних матеріалів та конструкцій «UDK», співпраця з мережею будівельних магазинів «Фундамент» та напрацювання щодо проходження практики та подальшого працевлаштування на ПАТ «Запоріжсталь», яке потребує фахівців залізничного напрямку. І тільки уважно придивившись, ти помічаєш схвильовані обличчя педагогів та майстрів виробничого навчання, які готуються до атестації. Переглядаються папки з чисельними наробітками, відкритими уроками, майстер-класами, тематичними розробками. І працюють здається не перший десяток років, а тремтять немов діти…

Говорять, що гарний керівник навчального закладу – запорука успіху всього колективу. Хочу внести свою поправку – керівники. Єременко Вячеслав Миколайович – директор ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійнор-технічної освіти», об’єднав керівників підрозділів, які вдало поєднують професійні та людські якості, вміють вислухати та почути, підтримати в усіх починаннях. І це дуже важливо. Знати, що твій керівник – це лідер, мудрий наставник, і ваше спільне прагнення – перемога (не важливо якого рівня). І нехай іноді коридорами навчального закладу блукає непорозуміння я впевнена все владнається і ми станемо тільки сильніші. Все це запорука органічної роботи колективу. І саме їм Бог і люди веліли вести за собою колектив і справу вперед, в гору, долаючи вершину за вершиною. Саме за підтримки Вячеслава Миколайовича, Потєряєва Івана Леонідовича – заступника директора з НВР, Узун Олени Георгіївни – заступника директора з НР, Джерелейко Людмили Володимирівни – заступника директора з ВР, ми всі разом, командою, працюємо в одній «упряжці».

Так, у п’ятницю, 30 березня 2018 року атестаційна комісія Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА без жодних зауважень провела атестацію  педпрацівників: Родіній Ірині Олександрівні, Квітко Оксані Степанівні, Анохіній Наталі Іванівні та присвоїли кваліфікацію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший викладач». Узун Олена Георгіївна, Ширяєва Людмила Анатоліївна, Журавель Віра Петрівна, Бикова Олега Георгіївна підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший викладач».  Шитікова Тетяна Іванівна підтвердила раніше присвоєне педагогічне звання «Майстер виробничого навчання I категорії». Ткаченко Людмила Володимирівна, Михайлова Олена Геннадіївна підтвердили раніше присвоєне педагогічне звання «Майстер виробничого навчання II категорії».

Пишаємось, що у нашому навчальному закладі працюють такі талановиті та амбітні педагоги. Це щасливі, самодостатні особистості, перед якими атестація відкриває чимало життєвих перспектив. Отже, можна з упевненістю стверджувати, що ДНЗ «МБЦПТО» вимірює рейтинг щастя кожного педагога центру!

Методист

 Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*