День відкритих дверей у КНУКіМ

День відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтва

31 березня 2018 року учні випускних груп нашого центру прийняли участь у профорієнтаційних заходах, які організував університет культури і мистецтва у місті Києві.

З самого початку відчувалась дружня атмосфера, гостинність. Після смачного снідання у затишному студентському фреш-кафе, для учнів була організована змістовна екскурсія на різні факультети університету: факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, факультет журналістики на міжнародних відносин, факультет кінорежисури та монтажу, факультет хореографії та сценічного мистецтва, факультет перукарського мистецтва і багато іншого.

Наші учні були вражені побаченим – це лабораторія – міні-ресторан з вишуканим інтер’єром, зал для прес-конференцій, майстерня монтажу кінострічок, хореографічні зали, знімальні майданчики…

Ректор університету, Михайло Поплавський, привітав запрошених на День відкритих дверей, розповів цікаві факти свого життя, до речі, він є випускником профтехучилища Донецької області.

Для групи наших учнів відбулася зустріч з ректором М. Поплавським та акторкою українського молодіжного серіалу «Школа» Іриною Кудашовою.

Після екскурсій та зустрічей в університеті, наша група провела незабутні години у серці столиці – Майдані Незалежності.

Наші випускники залишились у захваті від екскурсій та зустрічі, деякі з них пройшли попередні творчі випробування та отримали сертифікати. Можливо незабаром серед зірок світового шоу-бізнесу ми побачимо знайомі обличчя наших вихованців.

В.о. заступника директора з НВР

Л. В. Джерелейко


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*