Семінар-практикум з англійської мови

Чарівний світ англійської мови…

Який же дар дістали ті,

Що так дітей учити вміють.

Мені здається, в скарбі тім

Любові більш дісталось їм.

Іван Франко

Молодший корпус Гарварду, саме такі уява виникла у гостей та колективу Державного навчального «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» після проведення на базі навчального закладу 27.02.2018 р. Обласного семінару-практикуму викладачів іноземної мови. Тема семінару: «Формування ключових компетентностей на уроках іноземної мови». Відкрила семінар методист НМЦ ПТО у Запорізькій області, координатор заходу Четверякова Лілія Іванівна.

Директор навчального закладу Єременко Вячеслав Миколайович побажав викладачам іноземної мови приємного та корисного спілкування.

Відкритий урок на тему: «Проблеми навколишнього середовища», підготувала та провела викладач іноземної мови Родіна Ірина Олександрівна.

Інноваційні форми та методи, активна та здоров’язберігаюча робота учнів, взаємна довіра між викладачем та учнями, все це зробило урок легким, невимушеним та  неординарним.

Біляєва Тетяна Валеріївна підготувала доповідь з презентацією на тему: «Формування ключових компетентностей на уроках іноземної мови». Власний досвід Тетяни Валеріївни говорить про те, що форми і методи, які вона використовує на уроках є цікавими та мотивують учнів.

Після перерви всі були запрошені до актової зали навчального закладу для перегляду позакласного відкритого заходу «Любов врятує світ». Тікевич Світлана Вікторівна – викладач англійської мови та зарубіжної літератури молодий, творчий та креативний спеціаліст. Саме таким ми побачили результат творчої роботи Світлани Вікторівни разом з учнями.

Приклади великого кохання з Всесвітньої історії, які юні актори зіграли на сцені на мові оригіналу захоплювали та вражали. Акторська майстерність ведучих не залишила байдужим нікого, а пісні та виступ скрипаля – учня нашого центру Борисенко Данііла, занурили у власні мрії про велике почуття.

Завершенням семінару стало проведення майстер-класу «Створення блогу викладача іноземної мови», який провела викладач спеціальних дисциплін Івченко Вікторія Вікторівна. Конструктивний та інформативний виступ не залишив байдужим присутніх, педагоги охоче створювали власні блоги за допомогою досконалої та розгорнутої технологічної картки.

Ми залюбки відвідуємо всі обласні заходи та радо зустрічаємо гостей у стінах нашого навчального закладу. Сподіваємося, що приємного спілкування та спогадів після нашої зустрічі вистачить на всіх.

Ми пишаємося творчим підходом та сучасністю наших викладачів. Бажаємо їм творчих звершень, нових досягнень, сил та натхнення!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*