Засідання клубу лідерів

Засідання клубу лідерів:

«Назустріч майбутньому!»

14.06.2017 року на базі дитячого оздоровчого комплексу «Чайка» (о. Хортиця) пройшло засідання клубу лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Запорізької області, організатором проведення заходу виступив ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей».

У засіданні, яке пройшло під гаслом «Назустріч майбутньому!», також взяли участь заступники директорів з ВР. Зі словами привітання до присутніх звернулися: директор НМЦ ПТО Паржницький Віктор Олександрович та головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Прийменко Галина Володимирівна, які побажали присутнім плідної роботи, гарного настрою та яскравих емоцій.

За традицією відкрила засідання клубу лідерів президент учнівського самоврядування ПТНЗ Запорізької області, учениця ДНЗ «Запорізький залізничний ліцей професійно-технічної освіти» Шевченко Вікторія.

Державний навчальний заклад «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» представляли президент Ради учнівського самоврядування Баранова Анастасія та лідери центру – Пройчев Станіслав та Гулаков Олександр. Анастасія з радістю прийняла від господарів заходу хліб-сіль.

Учні та наставники розійшлися для обговорення питань, які потребують вирішення. Для молоді були організовані та проведені цікаві та повчальні квести – питання та завдання, які були не тільки пізнавальні, а й розважальні. Весь захід був наповнений позитивним настроєм та супроводжувався піснями, танцями, теплими, сонячними емоціями. Все це сприяло зближенню, серед учнів панувала атмосфера дружби та взаєморозуміння.

По закінченню заходу всіх учасників нагородили сертифікатами «Нова генерація лідерів». Ми дуже вдячні за доброзичливий прийом та гостинність наших колег.

Підводячи підсумки засідання клубу, ми з впевненістю стверджуємо, що наше учнівське самоврядування працює, ми ставимо перед собою завдання та вирішуємо їх! Все це ми робимо завдяки підтримці наших наставників та адміністрації навчального закладу!

P.S. літо прийшло… я бажаю всім лідерам гарно відпочити влітку, приємного спілкування з однолітками, розвинути свої творчі здібності, звільнитися від навантаження!

 

Президент Ради учнівського

самоврядування ДНЗ «МБЦПТО»,

віце президент учнівського

самоврядування І курсу

Гулаков Олександр

 

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*