Спартакіада центру

Здорова молодь – сильна країна!

Футбол, хокей, весела гра –

Лунає скрізь: «Фізкульт-ура!»

Традиційно початок навчального року в ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» розпочинається відкриттям Спартакіади центру. Спортивні змагання – це саме той стимул, який  сьогодні може підняти дух українців.

Особливістю спортивних змагань цього року стала велика кількість учнів  «будівельного» та «залізничного» корпусів. Майже 600 учнів зібралися 15 вересня на стадіоні цілими командами, щоб в котрий раз довести що учні ДНЗ «МБЦПТО» швидкі, спритні, витривалі. Здорова конкуренція та гідний суперник – це можливість стати сильним та непереможним.

Зі спортивним святом учнів та колектив центру привітали: заслужений тренер України з кікбоксингу Ящук Володимир та Голубєв Андрій – віце президент федерації традиційного Кунг-фу м. Мелітополя та побажали учасникам змагань чесної гри і перемог. Вихованці спортивних клубів продемонстрували вміння та спортивні навички.

Директор центру Вячеслав Миколайович Єременко привітав присутніх з відкриттям Спартакіади та наголосив на тому, що сильна країна – це насамперед здорова та спортивна молодь.

 «Олімпійський вогонь» запалила найкраща спортсменка центру Семенова Олена, право підняти державний прапор України було надано Гайдай Антону – призеру Всеукраїнської Спартакіади з волейболу серед збірних команд учнів ПТНЗ Запорізької області та Фоміну Ігорю – чемпіону України з рукопашного бою СПАС.

Юнаки та дівчата підтягувалися на перекладині, стрибали в довжину, метали м’ячі. Учениці центру також виявили бажання приймати участь у перетягуванні канату! Переможців цього конкурсу чекали солодкі призи.

За результатами змагань 12 комплектів медалей знайшли своїх переможців.

Відкриття Спартакіади добігло кінця, але спортивне життя центру продовжується. Попереду ще багато різноманітних конкурсів, змагань перемог та подолання нових спортивних вершин.

Нехай кожен, хто мріє бути на вершині, досягне своєї мети!

Методист

Л.М. Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*