Різдво в Європейському місті!

Акція-ярмарок «Різдво в Європейському місті»!

У понеділок 25.12.2017 р. у новому сквері м. Мелітополя «Дружба народів» відбулася акція-ярмарок «Різдво в Європейському місті». Головною метою акції окрім святкування Католицького Різдва,  був збір коштів, які будуть направлені на лікування маленького хлопчика Вані Зімнуса, який в два рочки хворіє.

Учні Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» не залишилися осторонь та прийняли активну участь у благодійному ярмарку. Під час акції кожен бажаючий мешканець м. Мелітополя мав змогу купити за «символічну» плату: солодощі, льодяники, смаколики, зроблені власноруч учнями нашого центру.

Дід Мороз та Снігурка, учні нашого центру, з задоволенням фотографувалися з відвідувачами заходу та дарували цукерки малятам. За дві години ярмарку нам вдалося зібрати понад 1000 гривень! (разом під час акції було зібрано 6000 гривень).

Це дуже прекрасно, коли навколо нас є небайдужі люди, які готові прийти на допомогу у тяжку годину, скрутний час. Кожен з нас повинен розуміти, що навіть маленькі, добрі справи, зроблені з великою любов’ю – завжди приносять позитивний результат.

Усі учні центру, які взяли участь у ярмарку, отримали масу задоволення  та позитивних емоцій. Ми бажаємо Вані скорішого одужання і вітаємо всіх з Новорічними та Різдвяними святами!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*