Назустріч добру!

Назустріч добру!

Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний День інвалідів, 5 грудня – Міжнародний День волонтера. Саме до цих двох дат, по всій Україні було проведено багато заходів та акцій щодо підтримки людей з особливими потребами та тих, хто їм допомагає.

Учні Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» кожного року беруть активну участь у цих заходах. Як приємно, коли добрі справи, приносять задоволення тим, хто потребує в спілкуванні, хто чекає посмішки немов дива. І всі ці маленькі справи – немарні.

У п’ятницю 01.12.2017 р. учні груп «Перукарів» дарували гарні зачіски самотнім людям похилого віку в смт Семенівка.

З новими образами та посмішками на обличчі вони відправились на святковий концерт-привітання.

Протягом багатьох років наш навчальний заклад співпрацює з центром комплексної реабілітації, цей рік не став виключним.

Дівчата  групи № 12 «Оператори комп’ютерного набору» на «День посмішок» завітали до наших друзів та подарували справжнє свято з посмішками, танцями та співом.

Юні волонтери, разом з керівником групи Квітко Оксаною Степанівною, отримали Подяку за співпрацю та небайдужість до проблем людей з інвалідністю та за участь у проведенні свята «ПОДАРУЙ УСМІШКУ СВІТОВІ», присвяченого Міжнародному Дню інвалідів.

Нехай прагнення зробити цей світ добрішим не залишає нас ніколи! Хочеться побажати всім нам, дорослим та учням, по-справжньому цінувати життя, з повагою та розумінням ставитися один до одного.

Практичний психолог

Колтунова Надія Валеріївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*