Нам 115, святкуємо разом!

Нам 115, святкуємо разом!

Огорнуло всю Вкраїну, рейок павутиння,

Залізничників сьогодні славить Україна,

Чудове свято нині в листопаді,

Лунають привітання в чарівному залі!

03 листопада 2017 року  ДНЗ «МБЦПТО» відзначав подвійне свято – день залізничника та 115-річницю заснування Державного навчального закладу «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту».

Після реорганізації та об’єднання з Державним навчальним закладом «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» на світ з’явився Державний навчальний заклад «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

У цей святковий день колектив об’єднаного навчального закладу святкував подію, яка можливо в часі Всесвіту і не така важлива, а для залізничників – яскрава колія життя, довжиною в 115 років.

Слова вітання для всього колективу лунали від почесних гостей. Керуюча справами виконкому Дубініна Олена Василівна привітала колектив, учнів з ювілеєм та вручила почесні грамоти найкращим працівникам та учням групам навчального закладу. Методист науково-методичного центру Четверякова Лілія Іванівна приєдналася до поздоровлень та прочитала вірш, який написала сама.

Директор ДНЗ «МБЦПТО» Єременко Вячеслав Миколайович, вітаючи колектив, зауважив, що залізничний напрямок – одна з найважливіших галузей країни. Щоденна копітка праця майстрів в/н та викладачів направлена на виховання гідного покоління, збереження і подальшу розбудову залізничної дороги. Вячеслав Миколайович відзначив наскільки важливо, що навчальний заклад нараховує десятки фамільних династій. Директор центру вручив найкращим працівникам подяки та іменні медалі за сумлінну працю.

До привітань директора приєдналися заступник директор з НР Узун Олена Георгіївна та методист Дорохова Леся Миколаївна, які подарували колективу картину «На шляху до мрії», намальовану учнем та керівником гуртка «Скарбничка мистецтв», і великий солодкий сюрприз торт у вигляді потягу.

Поділився своїми спогадами та емоціями, нині заступник директора з НВР, Потєряєв Іван Леонідович, який з 2000 року по 2016 рік очолював навчальний заклад. Вітали ювілярів колеги з локомотивного та вагонного ДЕПО, які допомагають у підготовці кваліфікованих робітників.

Піднімали настрій присутнім у залі вихованці театру «Маска», танцювального колективу «Отрада», театрального гуртка «Овація», центру дитячої та юнацької творчості «Буревісник», театрального колективу «Карман».

Нехай дороги стеляться крилато

І будуть чисті, рівні як струна.

І добро не оминає хату,

Як не оминає світ весна.

Хай здоров’я, радість і добробут

Сиплються немов вишневий цвіт.

Хай малює доля з буднів свято,

І дарує Вам багато літ!

 

Методист

Дорохова Леся Миколаївна

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*