Ми за здоровий спосіб життя

Здорова дитиназдорова країна!

Людина несе відповідальність за своє здоров’я та здоров’я близьких. Тож кожен повинен розуміти, що шкідливі звички забирають певну частину життя не тільки у нас, але і у майбутніх наших дітей. Це слід пам’ятати! Неможливо не погодитись з тим, що краще жити повноцінним, яскравим життям, ніж проживати свої дні, маючи залежність від того, що згодом може вбити.

Протягом грудня в Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» пройшла низка заходів під гаслом «За здоровий спосіб життя!». Практичний психолог Колтунова Надія Валеріївна підготувала виступ агітбригади «Живи на позитиві». Легка, в доступній формі зібрана інформація про шкідливий вплив тютюну, алкоголю та наркотичних засобів на молодий організм дала можливість проаналізувати та переоцінити спосіб життя.

Підтримали захід всі групи центру тематичними стіннівками «Ми за здоровий спосіб життя». Акцент в представлених роботах був спрямований на те, що у кожного є свій власний вибір, між здоровим способом життя та хибним шляхом.

Представники Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ провели профілактичні бесіди на тем «ВІЛ, СНІД, статеві відносини, шкідливі звички». 12.12.2017 р. в актовій залі центру була проведена загальна класна година «Родина в якій немає насилля». Глядачам були продемонстровані тематичні відеоролики, один з яких був відзнятий учнями нашого центру «Дві сторони одного життя», в якому видно яку з сторін життя ми вибираєм для себе.

Сподіваємося, що підготовлений матеріал, проведені дискусії та акції, покажуть молоді справжнє обличчя «легкого» життя, у якому немає місця обов’язкам та відповідальності за власні вчинки та життя.

«Ми – за здоровий спосіб життя!»

Нехай ці слова стануть девізом у житті кожного підлітка.

Методист

Дорохова Леся Миколаївна


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*