Конкурс професійної майстерності

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності

Професій безліч є цікавих, але свою обрати як,
Щоб за роботу – добра слава,
Тож ми собі міркуємо так:
Знайти свою, щоб серце стисло, щоб зрозуміти – це твоє.
Моя професія найкраща, вона нам сили додає.
Робота наша скрізь потрібна, чекають рук наших завжди!

 

Світ професій – складний та захоплюючий. Зорієнтуватись у ньому інколи дуже важко. Всім людям властиво планувати своє життя, вирішувати багато питань, пов’язаних із вибором професії. Знайти свій шлях у житті нелегко. Одні обирають його ще з дитинства, інші – все життя шукають і не знаходять. З юних років вчиться боротися з труднощами, які трапляються на шляху до визначеної мети. Інші, навпаки, всіляко намагаються оминути складності життя. Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю необмежені можливості для набуття будь-якої професії.

Саме конкурси професійної майстерності серед учнівської молоді дають можливість випробувати себе на міцність та визначити свій рівень знань та вмінь.

З 30 листопада по 02 грудня в м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед обдарованої молоді «WORLDSKILLS UKRAINE 2017». В конкурсі взяли участь 18 представників різних областей України. Серед них були учні, майстри в/н та випускники навчальних закладів.

Урочисте відкриття конкурсу відбулося в Київському національному університеті будівництва та архітектури. Привітальне слово учасникам було надано віце-прем’єру, міністру України В. Кириленко.

Конкурс проводився за 7 професійними компетенціями. Запорізьку область за компетенцією «Облицювальні роботи» представляв учень групи № 31 з професії «Маляр, штукатур» Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Радченко Іван.

Конкурсні завдання проводилися на майданчиках ДНЗ «Київське вище професійне училище» будівництва та архітектури. Конкурсанти виконували облицювання вертикальних поверхонь та підлоги.

За участь у  Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед обдарованої молоді «WORLDSKILLS UKRAINE 2017», Радченко Іван нагороджений Дипломом.

Іван поки-що має не дуже професійний досвід, але бажання удосконалювати свою майстерність та прагнення досягати успіху надає йому сили. Тому ми впевнені, що згодом працелюбність та наполегливість хлопця приведе до бажаної перемоги

P.S. Ваня вже почав готуватися до Всеукраїнського конкурсу «WORLDSKILLS UKRAINE-2018» та має бойовий настрій перемогти!

 

В.о. заступника директора з ВР

Л.В. Джерелейко


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*