День вчителя

Професія  вчитель – найкраща на світі!

У останній день вересня більша частина людства вітала освітян України з Днем вчителя. В житті кожної людини слово Вчитель має своє особливе значення: вихователька у дитячому садку або перша вчителька, вчитель старших класів або вчитель фізики… Є особлива категорія освітян ті, хто працює у професійно-технічній освіті. 2 жовтня 2017 р. у своє професійне свято вони також приймали найщиріші вітання від  вдячних випускників та своїх теперішніх учнів.

77 років нараховує історія існування професійно-технічної освіти України, через яку професійно виросло не одно покоління справжніх фахівців своєї справи у самих різноманітних галузях економіки країни. І сьогодні, не зважаючи на труднощі та економічні перипетії, профтех-освітяни з надією дивляться у майбутнє, сподіваючись на стабільність, гідну заробітну плату та щасливе майбутнє країни.

29.09.2017 р. вітали своїх любих педагогів та майстрів в/н учні Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти». Привітання почалося зранку, коли учнівська молодь  з приємними сюрпризами завітала до кожного кабінету. В актовій залі центру відбувся святковий концерт з нагоди Дня вчителя. Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся директор центру Єременко Вячеслав Миколайович, який вручив грамоти Мелітопольської міської ради найкращим працівникам навчального закладу з нагоди Дня вчителя. Адже кожен з них за останній рік довів, що успіх – це щоденна клопітлива, важка і надзвичайно відповідальна  праця.

Наша талановита молодь приємно порадувала своїм артистизмом та бажанням створити святковий настрій.

Вітаємо всіх освітян з професійними святами! Щиро зичимо Вам подальших успіхів, безмежної енергії, злагоди кожної днини. Бажаємо професійних здобутків, терпіння, міцного здоров’я та мирного неба!

В.о. заступника директора з ВР

Л.В. Джерелейко


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*