На шляху до перемоги

На шляху до перемоги!

07.12.2017 р. на базі ЗОШ № 1 відбувся  ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської Олімпіади з «Інформаційних технологій» між учнями 8-11 класів м. Мелітополя. До учнів загальноосвітніх шкіл приєднався учень ІІІ курсу групи № 32 «Оператор комп’ютерного набору» Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» Пройчев Станіслав.

Стас – фото та відео редактор Ради учнівського самоврядування центру. Людина, без якої не обходиться жоден святковий захід в центрі. Креативний, веселий, молодий та талановитий – він завжди має свій нестандартний погляд на ситуації. Керівником під час підготовки до Олімпіади стала викладач І категорії Квітко Оксана Степанівна. Разом вони доклали величезних зусиль, щоб отримати перемогу. Зовсім маленька кількість балів віддалила їх від призового місця. Але хлопець не втратив оптимізму і отримавши результати Олімпіади з впевненістю сказав: «Я на шляху до перемоги!»

Станіслав відповідально ставиться до обраної професії, і саме тому, коли випала можливість взяти участь у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологогій «ITALENT» він жодної миті не вагався. Результатом довгої натхненої праці, разом з класним керівником та наставником викладачем вищої категорії, старшим викладачем Івченко Вікторією Вікторівною, вони розробили власний веб-сайт, який з 19 представлених робіт, учнів старшої вікової категорії посів 7 місце.

За дивовижним збігом обставин саме 07.12.2017 р. ми отримали Наказ Департаменту освіти і науки про підсумки Обласного етапу конкурсу фотоаматорів «Країна моя – Україна», де саме Пройчев Станіслав разом з керівником Квітко Оксаною Степанівною представляв наш навчальний заклад. На конкурс було представлено 437 робіт, серед яких фоторобота Стаса «Осінні красоти» посіла почесне ІІІ місце.

Станіслав довів, що бажання та цілеспрямованість, систематична праця ведуть до досягнення мети. Ми пишаємося черговою маленькою перемогою Стаса, та бажаємо йому подальших успіхів та винагород за свою працю!

Заступник директора з НР

Узун Олена Георгіївна

 

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*