8 березня – свято ніжності та любові…

8 березня – свято ніжності та любові…

У цей березневий день, прекрасна половина людства чекаэ кольорів, ніжності і подарунків. Так вже традиційно склався цей весняний день. Усі з нетерпінням чекають цього свята та радіють, коли воно приходить.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішають і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

07.03.2017 р. в актовій залі Державного навчального закладу «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» пройшов святковий захід «Любим жінкам…» до Дня 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів та поздоровленнями, які лунали зі сцени. Запальними танцями, піснями та чудовими віршами, учні вітали найгарнішу половину людства – мам, бабусь, сестричок, учителів, дівчат з якими навчаються, бажаючи в це прекрасне свято від усієї душі любові, добра та миру.

Крапля світла, віра і надія,

Молода, нев’януча весна.

Яблуневим цвітом, теплим літом,

Зрілим яблуком чи подихом зими

все минає, зостається тільки,

Як святиня жінка на Землі.

Голова Ради учнівського

самоврядування

О.С. Квітко


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*