1 вересня – новий крок в майбутнє!

1 вересня – новий крок в майбутнє!

Легкою ходою, з букетом перших осінніх квітів, ласкавими сонячними променями прийшло в наш центр свято – 1 вересня!

Здається, щойно пролунав останній дзвоник, коридорами навчального закладу гуляла тиша та легкий вітерець, а ми, педагоги, планували роботу нового навчального року…

Як швидко минає час, не встигли озирнутися, як закінчилося літо, а на порозі новий навчальний рік, який традиційно розпочинається Днем знань.

1 вересня – свято учнів, педагогів та їх батьків. Адже, тільки разом, об’єднавши зусилля, можна виховати гідне майбутнє країни: будівельників та залізничників.

07 липня 2017 року навчальний заклад змінив свою назву на ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти», урочисті лінійки пройшли в двох корпусах залізничному та будівельному.

Цього року двері ДНЗ «МБЦПТО» гостинно відкрилися для 215 першокурсників бюджетних груп навчання та 33 слухачів, які зібралися на святковий захід, присвячений Дню знань.

Привітали учнів та колектив центру гості, які завітали на свято: методист НМЦ ПТО Четверякова Лілля Іванівна, директор районного центру зайнятості Онищенко Юрій Михайлович, представник компанії ESTEL Україна Осенєв Максим, черговий по станції Мелітополь Соколюк Ігор Васильович, колишні викладачі залізничного ліцею, випускники навчального закладу.

З урочистою промовою до учнів та педагогічного колективу центру звернувся директор ДНЗ «МБЦПТО» Єременко В.М., який привітав усіх присутніх  та побажав учням успіхів у навчанні, творчого натхнення, а педагогам – терпіння, наснаги та міцного здоров’я.

Лунали привітання, пісні, президент Ради учнівського самоврядування Баранова Анастасія передала «Ключ знань» першокурсникам.

З нагоди Дня будівельника кращі учні центру з професії «Маляр. Штукатур» були нагороджені подяками та грошовими преміями.

Актив учнів нашого центру отримав грошову премію у сумі 1500 грн. на поїздку до біосферного заповідника Асканія Нова. Пролунав перший дзвоник, учнів запросили до аудиторій для проведення першого уроку.

Вітаємо всіх освітян, учнів та їх батьків зі святом 1 вересня! Бажаємо всім успішного навчального року. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм! В добрий час, зі святом ще раз усіх вас!

Методист

Л.М. Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*