Змагання з міні-футболу

Змагання з міні-футболу

Футбол – це молодість тисячоліть!

«Футбол – це дитинство століття, це рицарський чесний турнір»

Юлія Друніна

Найбільш популярним у багатомільйонної армії прихильників спорту є, безперечно, футбол. Ця гра з’явилася справді на радість людям. Люблять її за видовищність, драматизм, багатогранність дій гравців, непередбачуванність результатів.

Згідно календаря проведення спортивно-масових заходів серед учнів ПТНЗ Запорізької області на 2017-2018 навчальний рік зональні змагання з міні-футболу проводились на базі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти».

05.10.2017 р. на стадіоні центру у дружній спортивній атмосфері зібралися справжні цінувальники  футболу. 6 команд ПТНЗ: ДНЗ «МБЦПТО» (24), ДНЗ «МПАЛ» (56), ДНЗ «МВПУ» (10), ДНЗ «ЯПАЛ» (51), ДНЗ «ВПАЛ» (60) ДНЗ «ВБПАЛ» (62) прагнули не тільки спостерігати гру на полі, але і випробувати себе на витривалість та спритність.

Футбол – гра командна, згуртованість команди – дуже важлива річ. Саме такою, як мені здається є команда ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО». За результатами турніру посіла почесне І місце, перегравши команду ДНЗ «МВПУ». З рахунком 3:1 хлопці впевнено вибороли перемогу. За ІІ місце змагалися команди ДНЗ «ЯПАЛ» та ДНЗ «ВПАЛ». З рахунком 3:2 перемогу здобула команда ДНЗ «ЯПАЛ». За V та VI місця боролися команди ДНЗ «МПАЛ» та ДНЗ «ВБПАЛ». З рахунком 6:1 перемогла команда ДНЗ «ВБПАЛ».

Переможці і призери були нагороджені грамотами оргкомітету. Кращим нападником став гравець ДНЗ «МБЦПТО» (24) – Попов Петро, кращим захисником став учень ДНЗ «МБЦПТО» (24) – Зозуля Данило.

З кожним роком вболівальників та вболівальниць футболу більшає. Адже кожна футбольна гра – це справжнє свято молодості, краси, сили, несподіванок та азарту! Тож хай відбувається вона при повних трибунах, бо, безперечно, співтворцями перемог – є вболівальники!

Отож живи, футбол!

Керівник  фізвиховання

О.М. Кущ

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*