Заради здоров’я, заради життя!

Заради здоров’я, заради життя!

Зустріти весну участю у святі здоров’я та добра вирішили  учні ДНЗ «МБЦПТО» 7 квітня – у міжнародний День здоров’я – на міському благочинному заході «Квіти життя». Ініціювала захід міська влада та БФ «Сяйво надії». Найактивніші учні центру (гр. 21) Сулименко Віктор, Кошкарьов Захар, Шаріков Євген, Халанський  Віталій, Попов Михайло, Хололєєнко Руслан, (гр. 22)  Молочкович Анастасія, Гринюк Микола,     (гр. 25)  Цвігун Сергій, Селях Влад, Селях Стас з куратором, майстром виробничого навчання Шергановою О.А., не залишились осторонь та з задоволенням і весняним настроєм залучилися до збору коштів для придбання реанімаційного обладнання у дитячі міські лікарні.

… Коли в тебе є гроші,  здавалося б, зовсім неважко дістати їх з гаманця та допомогти хворим дітям. Але набагато важче переконати сторонню людину, що треба допомагати ближньому. З таким непростим завданням впоралися наші волонтери. Справа благодійності та волонтерства стала традицією для учнів ДНЗ «МБЦПТО»

Всього за одну годину роботи наші волонтери змогли зібрати близько двох тисяч гривень для хворих дітей Мелітополя!

Продовженням свята стали виступи, під жваву музику, вихованців гімнастичної школи та танцювальних гуртків. Уучасники благодійного забігу розминалися, готуючись до старту. Наші учні також отримали змогу взяти участь у благочинному кросі, в підтримку здорового способу життя. Спортсмени Селях Влад, Цвігун Сергій, Селях Стас, Гринюк Микола показали непогані результати та ще раз довели, що ми – спритні та швидкі!

Нехай усі діти світу будуть здорові. Нехай приклад наших учнів, їхніх чуйних та добрих сердець знайде продовження у справах та вчинках усіх людей!

Президент ради учнівського самоврядування

Гридасова Христина

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*