Залишайся вільним!

Залишайся вільним!

На виконання ЗУ «Про попередження торгівлі людьми» Запорізька обласна правозахисна громадська організація «Егіда-Запоріжжя» в 2016 році розпочала реалізацію проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування» для молоді, що навчається в професійно-технічних навчальних закладів  на території  Запорізької області.

12.03.2016 р. на базі ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» був проведений одноденний тренінг «Школи молодого лідера» для молодих активістів м. Мелітополя, м. Токмака, м. Молочанська, смт Якимівка та  смт Веселе. В рамках школи було навчено з використанням методології освіти для дітей та молоді в сфері активізації молоді на захист прав людини та дії з попередження та протидії торгівлі людьми, зокрема за системою «рівний рівному» 9 «юних тренерів».

З захопленням юні тренери занурились у роботу, яка розпочалась неформальним знайомством. Під час роботи учні ознайомились з поняттям торгівлі людьми, а за допомогою мозкового штурму розглянули, як можуть порушуватися права в ситуації торгівлі людьми. Також не забули ознайомитись з законодавчою базою та наслідками торгівлі людьми, вивчили абетку безпечної поведінки та проаналізували працевлаштування за кордоном.

Хлопці та дівчата брали активну участь у всіх видах робіт, висловлювали свої думки та задавали питання, які їх хвилювали. За планом, кожний випускник Школи має реалізувати мінімум одну акцію (інформаційний тренінг, квест чи брейн-ринг) під супервізією фахівців ПГО «Егіда-Запоріжжя».

Наприкінці заходу кожен з учасників тренінгу отримав сертифікат учасника, футболку з логотипом акції. Емоційно заряджені та позитивно настроєні, з великими планами на майбутнє, учасники «Школи молодого лідера» розійшлися по домомівках.

Участь молодого покоління в житті країни – важливий шлях до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. І нехай ці  перетворення будуть тільки покращувати наше життя!

Заступник директора з ВР

Л.М. Дорохова

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*