Весь день тільки про кохання

Весь день тільки про кохання

 «Життя без кохання схоже на засохле дерево, яке росте на камянистому ґрунті»

 Індійська народна мудрість

У кожного народу, як стверджує одна романтична сага, є два береги. Від одного людина відпливає, а до іншого неодмінно причалює. На нашій життєвій дорозі зустрічаємо чимало берегів, не менш значних: «Берег надії, юності, кохання». І де б не зупинялася людина, їй завжди світитиме, зігріватиме, допомагатиме перебороти знегоди, берег кохання.

Чудовий звичай вітати коханих, єдиних, бажаних, саме 14 лютого. Кілька років тому це свято прийшло і до нас. Валентинів день – свято не лише закоханих, а свято доброго тону. Який би подарунок ви не отримали чи не вручили комусь, головне, щоб це було зроблено з любов’ю.

Вікторина для першокурсників «Все починається з кохання» була підготовлена класним керівником групи № 15 Тікевич Світланою Вікторівною до Дня Святого Валентина. 14.02.2016 р. в бібліотеці               ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» зібралися хлопці та дівчата, щоб привітати один одного.

Власноруч написані привітання зі святом, пісні про кохання та ліричні вірші – все це доповнило розв’язання кросворду та поєднання «самотніх сердець». Усі учасники нагороджувалися солодкими тематичними смаколиками та чарівними трояндами з сюрпризом. Свято пройшло дуже весело, всі отримали приємні враження та розійшлися святкувати далі.

День святого Валентина – це свято здійснення найпотаємніших мрій. Ідіть назустріч коханню – і ви обов’язково зустрінете свою єдину половинку. Якщо ви чекаєте на казкового принца чи принцесу, повірте в диво – і казка стане реальністю.

Заступник директора з ВР

Л.М. Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*