Пам’ятаємо тебе, Афган

Пам’ятаємо тебе, Афган

А память как в замедленном кино,

Прокручивает фильм воспоминаний

Тема війни – особлива тема. Неважливо, про яку саме війну йде мова: Велику Вітчизняну або війну в Афганістані. Головне інше, війна – це завжди сльози та руйнування. Тисячі матерів так і не обійняли своїх синів, тисячі дружин та наречених не дочекалися своїх коханих…

Не варто шукати відповіді на запитання: «Кому потрібна війна?» Ми пишаємося тим, що народилися у великій країні, де поруч з нами живуть справжні герої, які багато років тому пообіцяли своїм рідним повернутися з війни додому і повернулися…

11 лютого напередодні Дня виводу радянських військ з Афганістану, традиційно, в актовій залі ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» відбувся відкритий захід «Ми пам’ятаємо тебе, Афган», підготовлений керівником хореографічного гуртка Колтуновою Н.В., класним керівником гр. № 21 Журавель В.П. та учнями центру.

У цей святковий день зі сцени лунали хвилюючі вірші, солдатські пісні, слова вдячності від учнів та адміністрації центру.

Русанов Віталій Петрович – майор запасу, подякував адміністрацію центру за небайдуже ставлення до історії своєї держави та патріотичне виховання учнів. Віталій Петрович від Мелітопольської місцевої української спілки ветеранів Афганістану та воїнів інтернаціоналістів вручив директору ДНЗ «МБЦПТО» Єременку Вячеславу Миколайовичу грамоту за активну громадську позицію, заступнику директора з ВР Дороховій Лесі Миколаївні – пам’ятну медаль «За благодійність», керівнику хореографічного гуртка Колтуновій Надії Валеріївні грамоту за участь в організації та проведенні заходу з нагоди Дня виводу Радянських військ з Афганістану.

Кожен з нас повинен зберігти в пам’яті не тільки події тієї страшної війни, але й героїв своєї країни. Кожен з них, без сумніву, заслуговує право на вічне життя, і ми повинні дати їм це життя, тому що «людина жива до тих пір, поки живе пам’ять про неї…»

Соціальний педагог

О.М. Брага

 


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*