Коли слово «Вчитель» пишеться з великої літери…

Коли слово «Вчитель» пишеться з великої літери…

У житті кожної людини були вчителі. Пам’ятаєте, як поспішаєш на урок не тому, що він улюблений, а тому, що заслуховуєшся розповіддю вчителя, намагаючись запам’ятати кожне його слово. Це людина з великим, чистим та добрим серцем. Людина, яка віддає нам частиночку свого життя. Вчитель вкладує в нас свою любов і турботу, не вимагаючи натомість подяки чи визнання. Учням ДНЗ «МБЦПТО» пощастило, бо саме такий Вчитель історії працює в нашому навчальному закладі. Викладач вищої категорії, викладач-методист, Казачанська Ірина Якимівна, людина, яка незмінно несе прапор переможця разом з учнями центру.

Для Ірини Якимівни немає талановитих чи бездарних учнів, а є учні, з якими годинами можна розмовляти на однією мовою, дихаючи одним повітрям – повітрям історії…

31 березня у м. Запоріжжі відбулася обласна олімпіада з історії України серед учнів ПТНЗ Запорізької області, на якій ДНЗ «МБЦПТО» представляв учень ІІ-го курсу групи 22 (оператор комп’ютерного набору)  Младьонов Ілля. Образне та критичне мислення хлопця, вміння свідомо аналізувати історичну інформацію, досконала робота пам’яті, використання власних ідей привели Іллю до впевненої перемоги.

Крім природних задатків та дійсно справжнього інтересу до вивчення історії, досягти перемоги Іллі допомогла напружена щоденна праця протягом багатьох місяців.

Був вивчений та проаналізований великий обсяг історичного матеріалу, апробовані різноманітні тести та творчі завдання, вдосконалювалися вміння аналізу та синтезу інформації, історичного порівняння, узагальнення.

І, нарешті, суттєве значення мало особистісне прагнення Іллі до перемоги.

У цього талановитого юнака є велике бажання побудувати кар’єру професійного історика. Хай ця перемога стане для Іллі першоюсходиною на шляху до майбутньої професії!

P.S. Погодьтеся, коли перемога одноразова, виникає думка що це випадковість. Перемога 2016 року – четверта поспіль. Я впевнена, пройдуть роки, наші зовсім дорослі учні завітають до навчального закладу, щоб знову зануритись у чудові миті юнацтва, підійдуть до Вчителя і скажуть тільки одне – «Дякуємо Вам, дорогий Вчителю!»

Методист

Л.М. Дорохова

Заказал диплом бакалавра Туапсе. Заказал http://edydiplom.com/ диплом магистра Руза. Вы можете быть приговорены к лишению свободы на срок до трех лет за одно и то же деяние, совершенное несколько раз или группой

Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*