Дихай вільно

Дихай вільно!

Муковісцидоз… Що це за страшне слово? Що це за хвороба? Навіщо нам знати про це? Добра людина – це мудра людина. Давайте через ці знання всі ми станемо трошечки добрішими…

29 лютого – день, який буває лише раз на чотири роки. Саме тому цей  рідкісний день зветься Міжнародним днем орфанних захворювань. З ініціативи батьків дітей, хворих на муковісцидоз, у Державному навчальному закладі «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» був проведений захід до Дня орфанних захворювань «Дихай вільно». Підготували та провели захід майстер в/н групи № 22 Шерганова Ольга Анатоліївна та класний керівник Ширяєва Людмила Анатоліївна.

 На захід були запрошені: представник Запорізького благодійного фонду «Щаслива дитина» Ольга Вовк-Собіна, начальник відділу охорони здоров’я міста Мелітополя Маслов Сергій Олександрович, лікар Мелітопольського міського центру реабілітації змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів Васько Світлана Василівна, репортери та журналісти місцевих телеканалів та преси. Три дівчинки, хворі на муковісцидоз, – Дятлова Ганна, Шкуренко Рита, Нестеренко Пелагея та їх батьки, рідні, а також всі, небайдужі до чужої біди були присутні в залі.

Заступник директора з виховної роботи Дорохова Леся Миколаївна розповіла про те, що ще декілька десятків років тому ми навіть не чули про деякі захворювання, які тепер, на жаль, прийшли у наше життя. Також Леся Миколаївна звернула увагу на те, що учні нашого навчального закладу не бувають байдужими до чужої біди, активно беруть участь у волонтерському русі.

Хлопці та дівчата підготували добірку тематичних віршів та відеороликів. Символом цього заходу було обрано кульбабу – квітку, яка настільки легка, що здатна осипатися навіть від легкого подиху вітерця. Учениці центру – Басистюк Аліна, Суконько Альона, Горова Тетяна, Біда Карина, Молочкович Анастасія підготували танок зі стрічками та маленьким янголом, який овіяв усіх добром та любов’ю.

Закликом до небайдужості пролунав контемп «Обернися!» у виконанні танцівниць Басистюк Аліни, Суконько Альони, Горової Тетяни. Присутні згадали про тих, кого немає, на жаль, вже з нами: Бутенко Вікторію, Шокун Сніжану, Корчевого Павла, Довгопяту Лілію, Каленюк Євгенію, Лукашову Аріну та інших. Насамкінець чарівні звуки скрипки, у виконанні Борисенка Данііла, які лунали в унісон з вокалом Шевченко Катерини, пробудили янголів добра… Щирі, правдиві слова були сказані директором навчального закладу Єременком Вячеславом Миколайовичем.

Ведучі, Колесник Денис, Чир’єва Ірина, всі учасники заходу змогли створити у залі неповторну атмосферу – глядачі опладували стоячи. Нехай у Ваших серцях завжди буде краплинка доброти! Здоров’я всім на довгі роки!

 

Практичний психолог

Колтунова Н.В.


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*