«1941 – 1945. Я пам’ятаю…Я пишаюсь!»

«1941 – 1945. Я пам’ятаю…Я пишаюсь!»

6 травня 2016 року в Державному навчальному закладі «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» відбувся святковий захід, присвячений 71-й річниці Перемоги нашого народу над німецьким фашизмом у Великій Вітчизняній війні. У його проведенні взяли участь учні І, ІІ, ІІІ та ІV курсів. Учнівська молодь постановками композицій «Зенітниці», «Що ж таке «ми»?», «Невідомий солдат» прагнула донести до всіх присутніх на святі головну ідею – ми повинні знати, пам’ятати і шанувати великий подвиг наших батьків, дідів, прадідів у ті вогняні роки. Вони відвоювали мир і свободу не тільки нам, а й Європі, всьому світові!

Неперевершену пісенно-танцювальну постановку «Повертайся живим!», яка має неабияку актуальність у сьогоденні, здійснили художній керівник центру Колтунова Надія Валеріївна.

Велике свято з’єднало всі покоління! Це була ще одна ідея заходу. Гості з територіального центру соціального обслуговування населення Клебановська Казиміра Іванівна, Машарова Зоя Сергіївна розповіли про своє воєнне дитинство та юність.

Також зі спогадами про ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника бойових дій генерала – майора Крутова П.П., виступили його онука Бессонова Яна та правнука Бессонова Оксана.

Запрошена на свято студія сучасного танцю «Карамель», у складі якої танцює Оксана, виконала танок «Світ без війни».

Викладач історії центру Казачанська Ірина Якимівна підкреслила, що духовний «міст», зв’язок між поколіннями – це і є та духовна основа, яка консолідує суспільство, допомагає йому згуртуватися. Саме ці вічні людські цінності допомогли нашому народові вистояти і перемогти, саме вони дуже потрібні нам і зараз!

09.05.2016 р. учні навчального закладу взяли участь у параді онуків та правнуків переможців, поклали квіти на братській могилі та вшанували загиблих солдат хвилиною мовчання.

Поки жива людська пам’ять, спогади про героїв минулої війни завжди будуть з нами!

Методист

Л.М. Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*