14.03.2018
0 1

Свято краси та весни

Так і хочеться вже сказати весні:

«Час прокидатися, сонько! Ми вже хочемо тепла».

Хоч на календарі початок березня, здається, що весна десь загубилась. Якось невпевнено сонячні промені заглядають у віконечко, а сніг та холодний вітер говорить про те, що зима вирішила залишитися? Але всі чоловіки України, вітаючи жінок зі святом весни та краси, стверджують одне – разом з жіночим днем обов’язково прийде весна.

Напередодні чарівного дня у актовій залі Державного начального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» було справжнє свято. Першою частиною стало проведення підсумкової дисциплінарної лінійки за січень та лютий, а другою – святковий концерт, присвячений 8 березня.

На святкову сцену вийшли десятки переможців та призерів конкурсів різних рівнів, в нашому центрі вчаться талановиті в усіх сферах хлопці та дівчата: спортсмени, віртуозні майстрині гуртка «Скарбничка мистецтв», творчі особистості, талановиті наставники – класні  керівники та майстри в/н, яким були вручені грамоти, дипломи та грошові винагороди.

Голова методичної комісії з будівельних професій, Мирошниченко Олексій Якович, розповів про тиждень професійної майстерності з будівельних дисциплін, який проводився з 26.02 по 03.03.2018 р. Під час проведення тижня учні мали змогу проявити свої здібності в різних напрямках: виготовлення тематичних стіннівок, написання рефератів, участь у конкурсі професійної майстерності.

Переможці та призери були нагороджені дипломами, грошовими преміями та подарунками. Олексій Якович наголосив, що незабаром на базі навчального закладу пройде конкурс профмайстерності з професії «Муляр, лицювальник-плиточник», переможець якого буде представляти Запорізьку область на Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться в місті Рівне.

На сцені лунали святкові привітання, веселі пісні, яскраві відеоролики, комедійні сценки, а головне – панував гарний настрій та атмосфера свята. Хочеться побажати всім жінкам та дівчам красоти, більше приємних сюрпризів, міцного здоров’я на многії літа!

Методист

Дорохова Леся Миколаївна