20.11.2020
0 0

«Молоді, талановиті та креативні – це про нас!»

18 листопада 2020 року відбувся XIV форум лідерів  учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області, який пройшов в он-лайн форматі.

Після вітального слова тимчасово виконувача обов’язків Департаменту освіти і науки Віктора Захарчука, до уваги ради учнівського самоврядування були презентовані звіти наступних навчальних закладів: ДНЗ «ДПЛ», ДНЗ «БЦ ПТО», ДНЗ «ЗВПУМіС», ДНЗ «МБЦ ПТО», ДНЗ «МВПУ».

ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» з презентацією «Соціальна робота» представляла Новацька Вікторія. Соціальна робота – не тільки актуальний, але дуже важливий для нашої команди напрямок. Цікавим та несподіваним був конкурс з цифрами від Дар’ї Линник. Перші переможці ДНЗ «ЗППЛ» отримали чудову чашку з надписом «Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізький області». Після голосування діючий президент – Поліна Дрозд ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей» передала булаву як символ влади новому президенту Ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області Ніярі Мінаметовій, учениці ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю».

Чудово, коли молодь не тільки намагається, а бере ініціативу, навіть владу у власні руки та не боїться відповідальності.

Ми впевнені, завзяті, креативні, молоді дівчата та хлопці – лідери своїх навчальних закладів. Нехай усі наші починання завершуються успіхом!

 

Куратор Ради учнівського самоврядування                                   Оксана КВІТКО

Заступник президента Ради учнівського самоврядування          Вікторія Новацька