09.03.2017
0 0

8 березня – свято ніжності та любові…

У цей березневий день, прекрасна половина людства чекаэ кольорів, ніжності і подарунків. Так вже традиційно склався цей весняний день. Усі з нетерпінням чекають цього свята та радіють, коли воно приходить.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішають і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

07.03.2017 р. в актовій залі Державного навчального закладу «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти» пройшов святковий захід «Любим жінкам…» до Дня 8 березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів та поздоровленнями, які лунали зі сцени. Запальними танцями, піснями та чудовими віршами, учні вітали найгарнішу половину людства – мам, бабусь, сестричок, учителів, дівчат з якими навчаються, бажаючи в це прекрасне свято від усієї душі любові, добра та миру.

Крапля світла, віра і надія,

Молода, нев’януча весна.

Яблуневим цвітом, теплим літом,

Зрілим яблуком чи подихом зими

все минає, зостається тільки,

Як святиня жінка на Землі.

Голова Ради учнівського

самоврядування

О.С. Квітко