Успіх супроводжує ініціативних

Успіх супроводжує ініціативних

Цими вихідними у правдивості цього виразу впевнилися майстриня в/н, викладачка Шерганова Ольга Анатоліївна та її учень Бабанін Євген (гр. 42).

Женя давно планував своє майбутнє. Звичайно, хлопець пов’язував його з обраною професією «Оператор комп’ютерного набору». Неодноразово подумки Євген повертався до омріяної освіти у виші – у комп’ютерній академії «ШАГ». Саме тому новину про відкриття «ШАГу» в Мелітополі сприйняв небайдуже.

Слушною нагодою стало запрошення викладачки Шерганової О. А. на запланований 5 вересня захід – розіграш призів від академії.

Зірки світять наполегливим і ініціативним: за результатами рандомного вибору і Євген, і Ольга Анатоліївна серед більше 200 учасників здобули знижку на навчання у розмірі по 1 тисячі гривень кожний!

Євген поспішив заповнити анкету абітурієнта, бо ж навіть із потоком вже давно визначився – кібербезпека. Сподіваємося, що навчання буде цікавим і продуктивним, бо ж випускники цієї академії стають провідними спеціалістами у ІТ-індустрії, співпрацюють із Microsoft та Cisco, отримують визнання на міжнародному ринку інформаційних продуктів.

А ми, альма-матер Євгена, із задоволенням будемо спостерігати за майбутніми успіхами свого учня, радіючи, що змогли-таки зародити любов до професії та інтерес до подальшого її вивчення.

Йдіть за своєю мрією! Вона обов’язково приведе Вас до успіху!

Заступник директора з НР                                                                                                    Олена УЗУН


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*