Нові перемоги – нові горизонти!

Нові перемоги – нові горизонти!

Учні  ДНЗ «Мелітопольський БЦ ПТО» разом із своїми наставниками – майстрами виробничого навчання взяли участь у престижному Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності “WorldSkills Ukraine 2019”, який відбувся 24-26 жовтня в місті Запоріжжя. Насичена конкурсна програма тривала три дні, змагалися учні у різних компетенціях, де повинні були виконати конкурсні завдання за фахом. Наш навчальний заклад представляли найкращі учні, справжні фанати своєї справи, за наступними напрямками: муляр,  слюсарні роботи, зварювальні роботи, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, електромонтажні роботи.

Взагалі WorldSkills International – це міжнародний некомерційний рух, метою якого є підвищення престижу робітничих професій і розвиток професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів у всьому світі, шляхом проведення конкурсів професійної майстерності, як у кожній окремій країні, так і в усьому світі в цілому. Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 24 років, що проводяться кожні два роки.

Нам є чим пишатися, бо всі п’ять учасників посіли п’ять призових місць: Дубінін Артур – 1 місце, компетенція «Кладка цегли», куратор Ністратова Наталія Федорівна; Горохов Микола – 2 місце, компетенція «Зварювальні роботи», куратор Іванов Олег Костянтинович; Маслов Роман – 3 місце, компетенція «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту», куратор Сазонов Віктор Микитович; Гоптарев Андрій – 3 місце, компетенція «Слюсарні роботи», куратор Гаркуша Роман Валерійович; Нікольський Дмитро – 3 місце, компетенція «Електромонтажні роботи», куратор Гаркуша Роман Валерійович!

Сьогодні Дубінін Артур – студент ДВНЗ «Запорізькій будівельний коледж», як переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine», буде представляти ДНЗ «МБЦ ПТО» у травні 2020 року на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності “WorldSkills Ukraine» у місті Києві.

З такими талановитими учнями можна не перейматися за майбутнє України, бо саме їм, завтра, будувати та працювати на відновлення її економіки! Перемоги наших учнів – це успіх майстрів виробничого навчання,наш успіх! Дякуємо всім за відданість, самопожертву та щоденну працю!

Директор ДНЗ «МБЦ ПТО»                                                     Вячеслав  ЄРЕМЕНКО


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*