Нумо, хлопці, хто найкращий?

Нумо, хлопці, хто найкращий!?

Мужність і гідність, совість і розум – ці слова характеризують відважних чоловіків-захисників. Саме тому 6 грудня, у День збройних сил України, ми, жінки, вся Україна, вітаємо юнаків і чоловіків зі святом.

Військово-патріотична гра «Нумо, хлопці» – невід’ємна частина щорічного святкування Дня Збройних Сил України у ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО». 06.12.19 р. у спортивному комплексі навчального закладу зустрілися команди юнаків  для того, щоб у чесній боротьбі обрати найкращих. Незважаючи на те, що конкурси були складними, три команди – гр. № 24 (електрогазозварник)  ІІ курсу;  гр. № 34 (електрогазозварник) ІІІ курсу; гр. 21 (слюсар з ремонту рухомого складу. Машиніст тепловоза. Машиніст електровоза) ІІ курсу були налаштовані на перемогу.

Директор  ДНЗ «МБЦПТО» Єременко Вячеслав Миколайович привітав хлопців зі святом і побажав усім чесної гри та позитивних емоцій.

Цікаві конкурси, підібрані викладачем предмета «Захист Вітчизни» Пуськом Анатолієм Васильовичем, який підготував цей спортивний захід, спонукали гравців бути спритними та непереможними у змаганнях. «Полоса перешкод», «Транспортування пораненого», «Спортивна ходьба», «Стрибки у довжину», «Боулінг», «Нічне орієнтування в умовах надзвичайної ситуації», «Солдат на кухні», «Військово-спортивна естафета».

12 конкурсів, 12 спроб проявити свої здібності та спортивні навички –  це було нелегко… У рівній боротьбі команд переможницею стала команда групи 21, друге місце посіла команда групи 24, бронзу виборола команда групи 34.

Після тривалої гри команди відновили сили солодкими пирогами, а скарбничку здобутків поповнили грамотами та медалями.

Нехай скриньки перемог у наших хлопців будуть переповненими, а сила та мужність будуть головними пріоритетами у житті, і нехай дівчата пишаються своїми справжніми чоловіками!

Щиро вітаємо всіх, хто мав або матиме високу честь носити горде ім’я захисника України, зі святом і бажаємо незламної волі, мужності та надійного тилу! Міцного здоров’я вам, мирного, щасливого майбутнього кожному з нас!

Заступник директора з ВР

Л. ДЖЕРЕЛЕЙКО


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*