Країна знань усіх вітає!

Країна знань усіх вітає!

Прийшла, прийшла свята година,

Настав жаданий довго час

У нашій рідній Україні

Цей першовересень для нас!

 

У перший день осені тисячі навчальних закладів України відкривають свої двері для мільйонів учнів. Це не просто день закінчення канікул, це –справжнісіньке свято, День знань – свято мудрості і добра.

1 вересня – це свято величне, бо дружня родина центру розкриває свої обійми для наших учнів та першокурсників, таких красивих радісних і схвильованих.

Цього року двері Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» гостинно відкрилися для 218 першокурсників бюджетних груп навчання та 34 слухачів, які зібралися на святковий захід.

Привітали учнів та колектив центру гості, які завітали на свято: методист НМЦ ПТО Четверякова Ліля Іванівна, директор мережі магазинів «Фундамент» Біловол Сергій Олександрович, представники компанії ESTEL Україна.

До залізничного корпусу на урочисту частинку свята завітали: Сітало Андрій Миколайович, перший заступник начальника локомотивної служби регіональної філії  «Придніпровська залізниця»; Матросов Андрій Валерійович, машиніст-інструктор локомотивного ДЕПО; Казаков Олександр Вікторович, машиніст-інструктор Мелітопольського локомотивного ДЕПО.

Слова привітань лунали від адміністрації навчального закладу, чисельних гостей та випускників. Учням успіхів у навчанні, творчого натхнення, а педагогам – терпіння, наснаги та міцного здоров’я – саме такі побажання лунали від гостей.

З нагоди Дня будівельника кращі учні центру з професії «Маляр. Штукатур», «Електрогазозварник» були нагороджені подяками та грошовими преміями. Найактивніші учні, які постійно беруть участь у позакласній роботі  отримали грошову премію в сумі 1500 грн.

За результатами ІІ семестру 2017-2018 навчального року групою лідером визнано 32 групу, яка отримала грошову премію 1000 грн.

Усім відомо, що успіх будь-якої справи залежить від злагодженої роботи всіх учасників процесу. Цікавою, а головне, чи успішною буде робота нашої команди, залежить тільки від нас. Ми впевнені, що ця робота буде успішною!

1  вересня – це свято віри у майбутнє, бо зерном знань живе Україна. Пролунав перший дзвоник, учнів запросили до аудиторій для проведення першого уроку.

Методист

Леся Миколаївна Дорохова


Коментуйте першим

Залиште свій коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*