22.05.2020
0 0

Р О З К Л А Д    З А Н Я Т Ь

Група №11-М за професією «Маляр. Штукатур»

П О Н Е Д І Л О К (25.05.2020)
1 Фізична культура Рибін О.О. с/з
2 Біологія Журавель В.П. каб. № 31
3 Математика Квітко О.С. каб. № 17
4,5 Матеріалознавство Мирошниченко О.Я. каб. № 24
6 Громадянська освіта Казачанська І.Я. каб. № 29

В І В Т О Р О К (26.05.2020)
1,2 Технологія Черемісінова Ю.Л. каб. № 18
3 Історія України Казачанська І.Я. каб. № 29
4 Всесвітня історія Казачанська І.Я. каб. № 29
5 Технологія малярних робіт Мирошниченко О.Я. каб. № 24
6 Матеріалознавство Мирошниченко О.Я. каб. № 24
7 Будівельне креслення Мирошниченко О.Я. каб. № 24

С Е Р Е Д А (27.05.2020)
1 Матеріалознавство Мирошниченко О.Я. каб. № 24
2 Біологія Журавель В.П. каб. № 31
3 Українська література Ширяєва Л.А. каб. № 4
4 Технологія малярних робіт Мирошниченко О.Я. каб. № 24
5 Будівельне креслення Мирошниченко О.Я. каб. № 24
6 Фізика Бабаніна Т.В. каб. № 28
7 Математика Квітко О.С. каб. № 17
8 Фізична культура Рибін О.О. с/з

Ч Е Т В Е Р (28.05.2020)
1 Біологія Журавель В.П. каб. № 31
2 Зарубіжна література Тікевич С.В. каб. № 2
3 Фізика Бабаніна Т.В. каб. № 28
4 Технологія малярних робіт Мирошниченко О.Я. каб. № 24
5 Будівельне креслення Мирошниченко О.Я. каб. № 24
6 Матеріалознавство Мирошниченко О.Я. каб. № 24
7 Математика Квітко О.С. каб. № 17
8 Фізична культура Рибін О.О. с/з

П Я Т Н И Ц Я (29.05.2020)
1 Технологія малярних робіт Мирошниченко О.Я. каб. № 24
2 Матеріалознавство Мирошниченко О.Я. каб. № 24
3 Будівельне креслення Мирошниченко О.Я. каб. № 24
4 Громадянська освіта Казачанська І.Я. каб. № 29
5 Українська мова Родіна І.О. каб. № 8
6 Іноземна мова Тікевич С.В. каб. № 2
7 Фізична культура Рибін О.О. с/з

Група №22-Е за професією «Оператор комп’ютерного набору»

П О Н Е Д І Л О К (25.05.2020) – виробниче навчання

В І В Т О Р О К (26.05.2020)
1 Фізична культура (дівчата) Дорохов Є.А. с/з
2 Історія України Казачанська І.Я. каб. № 29
3 Громадянська освіта Дорохова Л.М. каб. № 3
4 Фізика Бабаніна Т.В. каб. № 28
5,6 Економіка підприємств Дорохова Л.М. каб. № 3
7 Бухгалтерський облік Івченко В.В. каб. № 35
8 Зарубіжна література Тікевич С.В. каб. № 2
9 Фізична культура (хлопці) Дорохов Є.А. с/з

С Е Р Е Д А (27.05.2020)
1 Фізична культура (дівчата) Дорохов Є.А. с/з
2,3 Громадянська освіта Дорохова Л.М. каб. № 3
4,5 Економіка підприємств Дорохова Л.М. каб. № 3
6 Українська мова Ширяєва Л.А., Родіна І.О. каб. № 4/8
7 Бухгалтерський облік Івченко В.В. каб. № 35
8 Фізична культура (хлопці) Дорохов Є.А. с/з

Ч Е Т В Е Р (28.05.2020)
1 Фізична культура (дівчата) Дорохов Є.А. с/з
2 Фізика Бабаніна Т.В. каб. № 28
3 Хімія Журавель В.П. каб. № 31
4 Біологія Журавель В.П. каб. № 31
5,6 Громадянська освіта Дорохова Л.М. каб. № 3
7 Географія Должкова В.В. каб. № 18
8 Економіка підприємств Дорохова Л.М. каб. № 3
9 Фізична культура (хлопці) Дорохов Є.А. с/з

П Я Т Н И Ц Я (29.05.2020)
1 Фізична культура (дівчата) Дорохов Є.А. с/з
2,3 Громадянська освіта Дорохова Л.М. каб. № 3
4 Іноземна мова Родіна І.О., Тікевич С.В. каб. № 8/2
5 Хімія Журавель В.П. каб. № 31
6,7 Економіка підприємств Дорохова Л.М. каб. № 3
8 Фізична культура (хлопці) Дорохов Є.А. с/з