Перспективний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників  ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» на 5 років
14.11.2017
0 0

Перспективний план проходження атестації 

2019 – 2020 навчальний рік


з/п

ПІБ

посада

категорія

1

Груцинова Ольга Михайлівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

2

Єременко Вячеслав Миколайович викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

3

Кошель Олена Вікторівна

викладач

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

4

Мирошниченко Олексій Якович викладач

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

5 Мирошниченко Олексій Якович майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н І категорії

6

Пінчук Ольга Ігорівна викладач спеціаліст першої категорії
7 Соколюк Світлана Василівна майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н І категорії

8

Тітова Ганна Олексіївна майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н І категорії

9 Залогін  Олександр  Іванович викладач

спеціаліст другої категорії

10

Кобка  Андрій Олексійович майстер в/н 13 тарифний розряд
11 Лихуша Світлана Робертівна майстер в/н

13 тарифний розряд

12 Надтока  Алла Валентинівна бібліотекар

провідний спеціаліст

13 Щербак Тетяна Віталіївна майстер в/н

13 тарифний розряд

 

2020 -2021 навчальний рік


з/п

ПІБ посада категорія

1

Горб Оксана Василівна майстер в/н 13 тарифний розряд
2 Масло Олександра Олексіївна методист

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

3 Криворучко Олександр Васильович майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н ІІ категорії

4

Орлинська Світлана Петрівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

5

Мовчан Світлана Іллівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

6 Борщевська Марина Володимирівна викладач

спеціаліст вищої категорії

7 Рибін Олександр Олексійович викладач

спеціаліст першої категорії

8

Колтунова Надія Валеріївна психолог спеціаліст першої категорії
9 Тікевич Світлана Вікторівна викладач

спеціаліст першої категорії

10

Чулаков Василь Іванович викладач спеціаліст першої категорії
11 Чулаков Василь Іванович майстер в/н

12 тарифний розряд

12

Чернов Василь Васильович майстер в/н 13 тарифний розряд
13 Саєнко Ірина Олександрівна майстер в/н

12 тарифний розряд

14

Саєнко Ірина Олександрівна викладач спеціаліст другої категорії
15 Приз Тетяна Євгенівна вихователь

спеціаліст другої категорії

16

Кущ Віталій Олександрович керівник гуртка

спеціаліст

 

2021 -2022 навчальний рік 


з/п

ПІБ посада категорія
1 Должкова Вікторія Василівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

2

Черемісінова Юлія леонідівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

3 Солонцова Олена Володимирівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

4

Вертелицька Наталя Володимирівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

5 Біляєва Тетяна Валеріївна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

6

Ністратова Наталія Федорівна майстер в/н 13 тарифний розряд
7 Походенко Олександр Романович викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

8

Овод Людмила Іванівна майстер в/н 14 тарифний розряд
9 Івченко Вікторія Вікторівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

10

Івченко Вікторія Вікторівна майстер в/н 13 тарифний розряд
11 Король Анжела Анатоліївна майстер в/н

13 тарифний розряд

12

Король Анжела Анатоліївна викладач спеціаліст
13 Дорохова Леся Миколаївна викладач

спеціаліст першої категорії

14

Шерганова Ольга Анатоліївна майстер в/н 12 тарифний розряд
15 Шерганова Ольга Анатоліївна викладач

спеціаліст другої категорії

 

2022 -2023 навчальний рік 


з/п

ПІБ посада категорія
1 Кас’янов Андрій Леонідович викладач

спеціаліст другої категорії

2

Потєряєв Іван Леонідович заступник
3 Упорова Алла Федорівна бібліотекар

спеціаліст другої категорії

4

Ткаченко Людмила Володимирівна майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н ІІ категорії

5 Кірєєва Олена Валеріївна майстер в/н

14 тарифний розряд

6

Іванов Олег Костянтинович майстер в/н 13 тарифний розряд
7 Анохіна Наталя Іванівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

8

Суровцев Андрій В’ячеславович викладач спеціаліст першої категорії
9 Мироненко Василь Миколайович вихователь

спеціаліст

10

Бикова Олена Георгіївна

викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

11

Бойко Лариса Леонідівна бібліотекар спеціаліст другої категорії
12 Журавель Віра Петрівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

13

Узун Олена Георгіївна

викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

14 Узун Олена Георгіївна

заступник

15

Ширяєва Людмила Анатоліївна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

16 Родіна Ірина Олександрівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

17

Шитікова Тетяна Іванівна майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н І категорії

18 Шитікова Тетяна Іванівна викладач

спеціаліст

19

Квітко Оксана Степанівна майстер в/н 14 тарифний розряд
20 Квітко оксана степанівна викладач

спеціаліст вищої категорії,

старший викладач

21

Михайлова Олена Геннадіївна майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н ІІ категорії

 

2023-2024 навчальний рік


з/п

ПІБ посада категорія
1 Шабанова Ірина вікторівна викладач

спеціаліст першої категорії

2

Дорохов Євген Андрійович викладач спеціаліст другої категорії
3 Бабаніна Тетяна Валентинівна викладач

спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

4

Казачанська Ірина Якимівна викладач спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
5 Пусько Анатолій Васильович викладач

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

6

Кущ Олександр Миколайович викладач спеціаліст вищої категорії, старший викладач
7 Чубун Людмила Олександрівна викладач

спеціаліст вищої категорії, старший викладач

8

Короткова Наталя Леонідівна майстер в/н 12 тарифний розряд,
9 Короткова Наталя Леонідівна викладач

спеціаліст першої категорії

10

Кас’янов Андрій Леонідович майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н ІІ категорії

11 Соляник Олександр Володимирович майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н ІІ категорії

12

Дигало Надія Вікторівна майстер в/н 14 тарифний розряд
13 Клещова Лідія Корніївна майстер в/н

14 тарифний розряд

14

Сазонов Віктор Микитович майстер в/н 14 тарифний розряд
15 Леончук Юрій Васильович майстер в/н

13 тарифний розряд

16

Лаврова Тетяна Анатоліївна майстер в/н 14 тарифний розряд,
17  Лихуша Микола Володимирович майстер в/н

14 тарифний розряд,

майстер в/н І категорії

18

Клочко Галина Олександрівна вихователь спеціаліст
19 Скиба Світлана Володимирівна вихователь

спеціаліст

20

Гаркуша Роман Валерійович викладач

спеціаліст другої категорії

 

Перспективний план проходження курсів підвищення кваліфікації

2020 рік

ПІБ предмет
1 Щербак Т.В.

майстер

2

Орлинська С.П. українська

3

Орлинська С.П.

спецдисципліна

4 Мовчан С.І.

математика

5

Мовчан С.І. спецдисципліна
6 Борщевська М.В.

фізкультура

7

Бикова О.Г. іноземна
8 Пусько А.В.

захист Вітчизни

9

Пусько А.В. спецдисципліна
10 Ширяєва Л.А.

спецдисципліна

11

Надтока А.В. бібліотекар
12 Тікевич С.В.

англійська

13

Тікевич С.В. зарубіжна
14 Казачанська І.Я.

гром. освіта

15

Казачанська І.Я. спецдисципліна
16 Мирошниченко О.Я.

спецдисципліна

17

Мирошниченко О.Я. майстер
18 Саєнко І.О.

спецдисципліна

19

Саєнко І.О. майстер
20 Квітко О.С.

майстер

21

Бабаніна Т.В. фізика
22 Бабаніна Т.В.

математика

23

Кущ О.М. фізкультура
24 Черемісінова Ю.Л.

технології

25

Гаркуша Р.В. технології
26 Дорохова Л.М.

гром освіта

27

Вертелицька Н.В. гром освіта
28 Упорова А.Ф.

бібліотекар

29

Кущ В.О. гурток
30 Пінчук О.І.

гром освіта

31

Пінчук О.І. інформатика
32 Горб О.В.

майстер

33

Криворучко О.В. майстер
34 Чернов В.В.

майстер

 

2021рік

ПІБ предмет
1 Анохіна Н.І.

спецдисципліна

2

Клочко О.О. Ст.майстер
3 Клочко Г.О.

вихователь

4

Біляєва Т.В. англійська
5 Вертелицька Н.В.

біологія  екологія

6

Гаркуша Р.В. спецдисципліна
7 Мовчан С.І.

технології

8

Мовчан С.І. інформатика
9 Залогін О.І.

спецдисципліна

10

Груцинова О.М. спецдисципліна
11 Солонцова О.В.

спецдисципліна

12

Суровцев А.В. спецдисципліна
13 Захаржевський О.І.

майстер

14

Леончук Ю.В. майстер
15 Лаврова Т.А.

майстер

16

Ліхуша М.В. майстер
17 Ліхуша С.Р.

майстер

18

Михайлова О.Г. майстер
19 Соколюк С.В.

майстер

20

Мироненко В.М. вихователь
21 Журавель В.П.

хімія

22

Журавель В.П. біологія екологія
23 Ністратова Н.Ф.

майстер

24

Узун О.Г. спецдисципліна
25 Ширяєва Л.А.

українська

26

Шитікова Т.І. спецдисципліна
27 Шитікова Т.І.

майстер

28

Дигало Н.В. майстер
29 Квітко О.С.

математика

30

Родіна І.О. українська
31 Овод Л.І.

майстер

32

Івченко В.В.

майстер

33

Івченко В.В.

спецдисципліна

34

Походенко О.Р. фізкультура
35 Дорохов Є.А.

фізкультура

36

Шерганова О.А. спецдисципліна
37 Шерганова О.А.

майстер

 

2022 рік

ПІБ предмет
1 Должкова В.В.

хімія

2

Должкова В.В. спецдисципліна
3 Суровцев А.В.

Захист Вітчизни

4

Шабанова І.В. математика
5 Бикова О.Г.

Захист мед

6

Бикова О.Г. спецдисципліна
7 Іванов О.К.

спецдисципліна

8

Іванов О.К. майстер
9 Черемісінова Ю.Л.

українська

10

Колтунова Н.В. психолог
11 Узун О.Г.

заступник НР

12

Потєряєв І.Л. заступник НВР
13 Родіна І.О.

англійська

14

Казачанська І.Я. історія
15 Квітко О.С.

інформатика

16

Кошель О.В. спецдисципліна
17 Король А.А.

спецдисципліна

18

Король А.А. майстер
19 Дорохова Л.М.

спецдисципліна

20

Єременко В.М.

спецдисципліна

 

2023рік

ПІБ предмет
1 Кошель О.В.

інформатика

2

Шабанова І.В. спецдисципліна
3 Бойко Л.Л.

бібліотекар

4

Сазонов В.М. майстер
5 Черемісінова Ю.Л.

спецдисципліна

6

Чубун Л.О. історія
7 Вертелицька Н.В.

спецдисципліна

8

Біляєва Т.В. спецдисципліна
9 Скиба С.В.

вихователь

10

Дорохова Л.М. економіка
11 Короткова Н.Л.

географія

12

Соляник О.В. майстер
13 Кірєєва О.В.

майстер

14

Клещова Л.К.

майстер

 

2024 рік

ПІБ предмет
1 Приз Т.Є.

вихователь

2

Чулаков В.І. майстер
3 Чулаков В.І.

спецдисципліна

4

Рибін О.О. фізкультура
5 Шутько О.Ю.

Ст.майстер

6

Пінчук О.І. математика
7 Пінчук О.І.

спецдисципліна

8

Должкова В.В. географія
9 Бикова О.Г.

зарубіжна

10

Ткаченко Л.В. майстер
11 Короткова Н.Л.

майстер

12

Кас’янов А.Л. майстер
13 Кас’янов А.Л.

спецдисципліна

14

Кобка А.О. майстер
15 Тітова Г.О.

майстер