Виховна робота
Звіт з виховної роботи за 2015-2016 н.р. PDF Друк e-mail

Звіт заступника директора

з виховної роботи

ДНЗ «МБЦПТО»

Дорохової Лесі Миколаївни
за 2015-2016 навчальний рік

 

  1. 1.Виховна робота, як основа успішної діяльності навчального закладу.

 

Одним з найважливіших завдань професійно-технічної освіти є формування з підлітків не тільки висококваліфікованих робітників, потрібних нині на ринку праці, а насамперед порядних, гідних сучасного суспільства молодих людей – майбутнього нашої країни.

ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр ПТО» має багато традицій. Мета нашого навчального закладу об’єднати колектив педагогів та учнів та направити спільні зусилля на плідну роботу та високі результати.

 
Ми - за здоровий спосіб життя! PDF Друк e-mail

   Здоров'я - безцінне надбання не тільки кожної людини, але й усього суспільства. При зустрічах, розставаннях із близькими й дорогими людьми ми бажаємо їм доброго й міцного здоров'я, тому що це - основна умова й застава повноцінного й щасливого життя. Здоров'я допомагає нам виконувати наші плани, успішно вирішувати основні життєві завдання, переборювати труднощі, а якщо потрібно, то й значні перевантаження. Добре здоров'я, яке розумно зберігає й зміцнює сама людина, забезпечує ій довге й активне життя.
   На жаль, багато з людей не дотримуються самого найпростішого, обґрунтованого наукою норм здорового способу життя. Одні стають жертвами малорухомості (гіподинамії), що викликає передчасне старіння, інші перебільшують у їжі з майже неминучим у цих випадках розвитком ожиріння, склерозу судин, а в деяких випадках цукрового діабету, треті не вміють відпочивати, відволікатися від виробничих і побутових турбот, вічно неспокійні, нервові, страждають безсонням, що в остаточному підсумку призводить до численних захворювань внутрішніх органів . Деякі люди, піддаючись пагубній звичці до паління, наркотиків й алкоголю, активно скорочують своє життя.

 
Семейное насилие. PDF Друк e-mail

  Стремление к насилию – удел слабых людей. Ведь суть насилия – прежде всего унижение жертвы, низведение ее до своего уровня и ниже: только таким образом насильник, который просто не в состоянии «подняться» сам, перестает хотя бы на время чувствовать себя ущербным…
  Самый распространенный вид семейного насилия – издевательства мужа над женой. То есть мужчина настолько психологически слаб (пусть у него хоть трижды накачанные мускулы), что не надеется удержать жену путем словесного воздействия, да и слов у него зачастую просто нет – интеллект подкачал.
  А порой мужское насилие происходит вообще без применения физической силы. Муж устанавливает в доме свои порядки, резко ограничивает жену в правах, предъявляет необоснованные претензии… У такого семейного диктатора – во-первых, искаженное понятие справедливости («мне все можно»), во-вторых, заниженная самооценка, а в-третьих, при всем этом - стремление к власти. И берет он эту власть методами психологического насилия только потому, что боится: по-другому у него может не получиться. Причем нередко такой муж не позволяет супруге никому рассказывать о ее страданиях и унижениях: во-первых, потому, что с его точки зрения такое отношение к жене совершенно справедливо, а во-вторых, бессознательно он опасается, что на его силу может найтись другая сила – того, кто вдруг пожелает эту женщину защитить. Поэтому таких жен «бить бьют и плакать не дают».

 
«Здоровая молодёжь – достояние страны» PDF Друк e-mail

  Добрый день! Сегодня мы собрались обговорить, как необходимо строить свою жизнь сейчас, чтобы увидеть счастливым завтрашний день.
  И хочется вспомнить слова римского философа Сенеки: «Люди не умирают, они становятся жертвами своих увлечений, не замечая, что медленно убивают сами себя».
  Про негативные увлечения нашего общества говорит неутешительная статистика.
  Состояние здоровья населения Украины свидетельствует о существовании реальной угрозы вымирания нации. Почти 90% детей дошкольного возраста и студентов имеют отклонения в здоровье, 50% - неудовлетворительную физическую подготовку. Каждый год в ряды Оборонительных сил Украины по состоянию здоровья не призывается каждый 4 юноша призывного возраста. Только на протяжении последних пяти лет на 41% увеличилось количество ученической и студенческой молодёжи, которая по состоянию здоровья принадлежит к специальной медицинской группе. На 60% возросло количество несовершеннолетних, которые употребляют наркотики.

 
Виховання починається з порогу навчального закладу. PDF Друк e-mail


  Доля людини залежить від оточення, в якому вона живе, від батьків, які її виховували та навчали, від школи та навчального закладу, до якого вона вступає.
  Одним з найважливіших завдань професійно-технічної освіти є формування з підлітків не тільки висококваліфікованих робітників, потрібних нині на ринку праці, а насамперед порядних, гідних сучасного суспільства молодих людей – майбутнього нашої країни.
Не можна забувати, що під впливом так званої «культури» далекого зарубіжжя, соціально-економічних змін у країні, змінюється духовний світ підлітків. У їхній свідомості духовне конкурує з матеріальним, внаслідок чого ми маємо деградацію моральних цінностей підростаючого покоління.
  Саме на І курсі, важливо знайти підхід та слова до кожного підлітка, зацікавити та задіяти до одного з напрямків виховної роботи.
  Можливо зараз треба написати розумні та красиві слова про виховну роботу, але вважаю, що для нашої молоді більш доречно буде доступними словами та прикладами розповісти чим та як живе наша молодь та навчальний заклад.
  Виховна робота починається з групи. На плечі класного керівника та майстра виробничого навчання лягає відповідальність за кожну дитину, за її невдачі та успіхи, за досягнення у професійній підготовці,  у спорті та художній самодіяльності.
  Не буду стверджувати, що всі діти нашого центру талановиті у всьому, бо це неправда. Але розгледіти та допомогти розкритися тому чи іншому таланту наше завдання.

 


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні121
mod_vvisit_counterВчора846
mod_vvisit_counterЗа тиждень1974
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень3288
mod_vvisit_counterЗа місяць13749
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць18328
mod_vvisit_counterВсього6693796

Зараз: 17 відвідувачі на сайті
Ваш IP: 54.156.58.187
 , 
Зараз: 21 вер., 2017
2017. Державний навчальний заклад "Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти".