Маляр. Штукатур. PDF Друк e-mail

Запрошуються на навчання юнаки та дівчата від 15-ти років, які закінчили 9-й та 11-й класи, демобілізовані воїни та незайняте населення.

Кожна людина прагне досконалості, це стосується і наших будинків. Люди віддають багато часу і фінансів на те, щоб свій будинок зробити особливим і приємним. Тому обробляються не тільки нові побудови будівлі, але і модернізуються споруди, які були вже у використанні.

Навчання з професії маляр-штукатур було почато з дня заснування центру. Групи будівельників були, і в даний час є базовими групами центру.

Учні будівельних груп проходили і проходять виробничу практику на багатьох будівельних об'єктах міста і району. При безпосередній участі учнів був зданий в експлуатацію житловий 9-ти поверховий будинок, в якому в даний час знаходиться міський центр зайнятості.

При проходженні виробничої практики і при влаштуванні на роботу після закінчення навчання, будівельний центр тісно співробітничає з крупними будівельними підприємствами нашого міста - «Машстрой», СУ-100, «Агрострой», СМП-344 та іншими. Багато випускників очолювали бригади обробників, малярів і штукатурів.

Для багатьох випускників професія маляр-штукатур стала основною професією.

Будівництво ведеться регулярно, у великому об'ємі, в даний час виконується ремонт і реконструкції старих будівель і споруд. З 2000 року проводиться набір не тільки в бюджетні, але й в групи з перепідготовки кадрів від міського і районного центру зайнятості.

29 березня 2011 року на базі ДНЗ «Запорізький професійний ліцей» проводився ІІ  обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ за професією «Штукатур». Учень групи № 63 Бараненко Євген за допомогою свого наставника майстра виробничого навчання Соляника О. В. на високому професійному рівні показав свої здібності та зайняв ІІ місце.

За період 2000-2011 року було випущено більш ніж 300 слухачів і більше 400 учнів з професії маляр-штукатур.

Працють в цих групах досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання – Джерелейко Л.В., Клещова Л.К., Овод Л.І., Лібега В.Л., Соляник О.В., Кірєєва О.В.

Більше інформації про нові досягнення в професії ми викладаємо в розділі НОВИНИ.

 
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні138
mod_vvisit_counterВчора846
mod_vvisit_counterЗа тиждень1991
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень3288
mod_vvisit_counterЗа місяць13766
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць18328
mod_vvisit_counterВсього6693813

Зараз: 34 відвідувачі на сайті
Ваш IP: 54.156.58.187
 , 
Зараз: 21 вер., 2017
2017. Державний навчальний заклад "Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти".