Муляр PDF Друк e-mail

Муляр. Лицювальник-плиточник

Муляр. Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій

Запрошуються на навчання юнаки від 15-ти років, які закінчили 9-й та 11-й класи, демобілізовані воїни та незайняте населення.

Муляр" – це, насамперед – творець.

Наш випускник “муляр” завжди може побудувати собі будинок і знайти високооплачувану роботу.

Професія “муляр” була відкрита з дня створення центру.

З 1985 року училище переходить на підготовку учнів за фахом муляр; монтажник з монтажу сталевих і залізобетонних конструкцій (терміном навчання 2 роки).

З 1993 року центр співпрацює з районним, міським та обласним центрами зайнятості з підготовки незайнятого населення професії "муляр".

В даний час в центрі навчається 110 учнів з цієї професії. Створена майстерня мулярів, яка обладнана робочими місцями, необхідною навчальною літературою, макетами будівель, планшетами з наочними посібниками, плакатами і схемами.

Кабінет і майстерня постійно оновлюються руками учнів під керівництвом майстра в/н І категорії, відмінника професійно-технічної освіти Мирошниченка О.Я.

За роки існування центру підготовлено і випущено більше 1000 кваліфікованих робітників. Багато років передають свої знання та практичний досвід педагоги та майстри виробничого навчання – Джерелейко Л.В., Мирошниченко О.Я., Приходько Л.Ю., Шутько О.Ю, Тихомиров Т.І..

Професія розвивається невпинно. Традиційні професійні Тижні будівельників, конкурси професійної майстерності демонструють  розвиток професійних навичок майстрів виробничого навчання та їх вихованців, а також постійне вдосконалення матеріально-технічної бази з профіесії.

 
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні139
mod_vvisit_counterВчора846
mod_vvisit_counterЗа тиждень1992
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень3288
mod_vvisit_counterЗа місяць13767
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць18328
mod_vvisit_counterВсього6693814

Зараз: 35 відвідувачі на сайті
Ваш IP: 54.156.58.187
 , 
Зараз: 21 вер., 2017
2017. Державний навчальний заклад "Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти".