Оператор комп`ютерного набору. Офісний службовець (бухгалтерія). PDF Друк e-mail

Запрошуються на навчання юнаки та дівчата від 15-ти років, які закінчили 9-й та 11-й класи, демобілізовані воїни та незайняте населення.

В нашому центрі професія “Оператор ЕОМ” викладається з 1996 р. За цей час було випущено: 600 учнів та 630 слухачів.


З 2000 року замість професії оператор ЕОМ відкрили професію “Оператор комп'ютерного набору”. 

З 2006 року учні почали оволодівати професією “Оператор комп`ютерного набору. Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)”.

Поступово було обладнано два комп'ютерні класи, постійно оновлюється техніка та програмне забезпечення. Навчальні плани і програми оновлюються щорічно, відповідно до потреб ринку праці.

Свої знання і власний досвід передавали і передають учням досвідчені педагоги Тимошенко Н.В., Кошель О.В., Квітко О.С. та майстри виробничого навчання Мезенцева Н.Й., Івченко В.В., Дигало Н.В., Єременко В.В..

В 2007 році за програмою Міністерства освіти та науки України інформатизації та комп'ютеризації ПТНЗ центр отримав новий комп'ютерний клас, в зв'язку з цим, попередні класи було переобладнано з достатньою кількістю робочих місць.

Учні мають змогу розвивати свої навички, займаючись в фото-, відео- гуртках та в гуртку “Комп'ютерної графіки”. Роботи учнів та керівників гуртків неодноразово демонструвались на виставках технічної творчості, приймаючи участь в обласних оглядах художньої самодіяльності та профорієнтаційній роботі.

За час існування професії було випущено багато учнів, що продовжили або продовжують своє навчання в технікумах та вищих навчальних закладах.

Деякі випускники зараз мають власну справу або працюють на виробництвах в різних містах України.

За результатами 1-го відбіркового етапу Х Всеукраїнського чемпіонату «Екософт» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Запорізької області за номінацією «Прикладні програми (конкретного прикладного змісту) переможцем став учень групи 12 Державного Навчального Закладу «Мелітопольський будівельний центр ПТО» Савенко Аркадій з програмним продуктом «Редактор открыток» (керівник  Тимошенко Н. В.). Три роки поспіль Аркадій брав участь в цьому чемпіонаті. Попередній досвід участі дав йому змогу стати призером ХІІ Всеукраїнського чемпіонату та зайняти почесне друге місце.

Учні центру постійно приймають активну участь в обласних, Всеукраїнських конкурсах професіональної майстерності і займають призові та почесні місця.

Інтегрованість професії дає випускникам можливість розширити сфери "застосування себе" на ринку праці: це і оператор ПК, оператор 1С, адміністратор інтернет-магазину, касир магазинів або супермаркетів, секретар, дизайнер комп'ютерної графіки і т.і.

 
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Коментарі  

 
0 #1 17.07.2015 08:42
Збираюся до вас поступать у наступному році!
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні153
mod_vvisit_counterВчора846
mod_vvisit_counterЗа тиждень2006
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень3288
mod_vvisit_counterЗа місяць13781
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць18328
mod_vvisit_counterВсього6693828

Зараз: 48 відвідувачі, 1 ботів на сайті
Ваш IP: 54.156.58.187
 , 
Зараз: 21 вер., 2017
2017. Державний навчальний заклад "Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти".