Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Контролер зварювальних робіт. PDF Друк e-mail

Запрошуються на навчання юнаки від 15-ти років, які закінчили 9-й та 11-й класи, демобілізовані воїни та незайняте населення.

Підготовка кваліфікованих робітників з професії “Електрогазозварник” проводиться в ДНЗ "МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ БЦПТО" з 1979 року.

Зараз свої знання передають учням викладачі спецпредметів Пусько А.В., Кошель О.В., Приз Т.Є., а також майстри виробничого навчання Руденко С.М., Кас’янов А.Л., Вишневський В.В.

Під керівництвом Пусько А.В. у 2003 році на обласному та Всеукраїнському конкурсах професійної майстерності з професії “Електрогазозварник” учень 3-го курсу групи 31 Лупарєв Руслан зайняв ІІ місце.

У 2004 році на обласному конкурсі профмайстерності з газового зварювання Буряк Віталій зайняв І місце.
Ці традиції продовжуються і зараз. На обласному конкурсі профмайстерності з професії "Електрозварник ручного зварювання" серед майстрів виробничого навчання у грудні 2010р. майстер виробничого навчання Кась`янов А.Л. зайняв ІІІ місце.

15 березня 2011 року на базі ДНЗ «Запорізьке вище індустріально-політехнічне училище» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрогазозварник ручного зварювання». Сазанов Аркадій, учень групи № 214, вихованець майстра виробничого навчання Кас’янова А. Л.,  за зайняте ІІ місце був нагороджений дипломом та МР-3 програвачем.


Завдяки майстрам виробничого навчання постійно поліпшується матеріально-технічна база та покращуються умови виробничого навчання.

 
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні166
mod_vvisit_counterВчора846
mod_vvisit_counterЗа тиждень2019
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень3288
mod_vvisit_counterЗа місяць13794
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць18328
mod_vvisit_counterВсього6693841

Зараз: 61 відвідувачі, 1 ботів на сайті
Ваш IP: 54.156.58.187
 , 
Зараз: 21 вер., 2017
2017. Державний навчальний заклад "Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти".