Радіємо результатам Всеукраїнського конкурсу! PDF Друк e-mail

Радіємо результатам Всеукраїнського конкурсу!

Втілюємо інновації у життя

 

Члени сучасної освітньої спільноти у 2017 році мали змогу випробувати власні сили у Всеукраїнському конкурсі сучасних освітян «Умію вчити» від Івана Іванова (Центр нової освіти) та провідних компаній. Умови конкурсу були найсприятливіші: якщо ви маєте власні розробки уроків, заходів, провідні ідеї, портфоліо або будь-які педагогічні надбання, сміливо беріть участь у цьому конкурсі! Саме так поставилися до вказаного заходу педагоги обох підрозділів ДНЗ «Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти».

 

До участі у конкурсі були представлені 553 (!) роботи: сценарії виховних заходів, відкриті уроки, методичні розробки та інші нестандартні матеріали педагогів зі всієї України. Організатори конкурсу мали на меті розповсюдження передового педагогічного досвіду Україною: за результатами конкурсу буде накопичено базу кращих педагогічних розробок, які будуть опубліковані у вільному доступі на веб-порталі.

Час очікування результатів конкурсу минув непомітно! Звичайно: трохи боязко та дуже хвилююче вступити у діалог з педагогами зі всієї України. Тим більш радісними виявилися поточні результати конкурсу.

Обласна рада Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти у Чернігівській області обрала лауреатом конкурсу майстра виробничого навчання, викладача Шерганову О.А. Для участі були представлені розробки двох заходів: конкурс з предмета та конкурс з професії. Майстер отримала сертифікат лауреата з числа кращих педагогів України, а також диплом лауреата від 01.07.2017 р. м. Київ про те, що педагог має інноваційний досвід.

Міжнародна благодійна організація «Лідер якості» та Всеукраїнський профорієнтаційно-освітній простір City work fest окремим переможцем обрала викладача-методиста Кошель О.В., яка надіслала для участі у конкурсі нестандартні рішення щодо енергозберігаючих технологій. Викладач отримує розумний годинник  та диплом від 01.07.2017 р. м. Київ про те, що має інноваційний педагогічний досвід. Але на цьому історія конкурсу не закінчується. Протягом липня буде визначено 100 лауреатів серед тих конкурсантів, які не стали переможцями. А наприкінці літа Центр нової освіти назве імена "золотої десятки" кращих з найкращих!

Сподіваємося, серед переможців знову опиняться педагоги ДНЗ «МБЦПТО»!

Інновація лише тоді є по-справжньому цінною, коли вона втілена у реальну практику навчального закладу, коли учні мають змогу отримати всі найкращі здобутки її, а ми, педагоги, можемо побачити на власні очі, наскільки цікавим може бути навчання та виховання.

Заступник директора з НР                                  О.Г.Узун

 10008

2222222

111111111

 

 

 
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні105
mod_vvisit_counterВчора846
mod_vvisit_counterЗа тиждень1958
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень3288
mod_vvisit_counterЗа місяць13733
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць18328
mod_vvisit_counterВсього6693780

Зараз: 2 відвідувачі на сайті
Ваш IP: 54.156.58.187
 , 
Зараз: 21 вер., 2017
2017. Державний навчальний заклад "Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти".