Кухар. Офіціант. PDF Друк e-mail

Запрошуються на навчання юнаки та дівчата, які закінчили 11-й клас, демобілізовані воїни та незайняте населення.

Праця зробила людину людиною - владикою природи. Без сумніву першими знаряддями праці були ті, за допомогою яких здобувалися, і оброблялася їжа. Можна сміливо стверджувати, що приготування їжі – найстародавніша сфера людської діяльності.

Поки людина вела кочове життя, способи приготування їжі були примітивні і мізерні. Лише з переходом до осілого життя, від полювання і збирача до землеробства і скотарства почався процес вдосконалення прийомів приготування пиши.

Підготовка з професій “Кухар; кондитер”, “Офіціант; бармен” в бюджетних групах розпочалась з 1989 року, а в 1992 року в період переходу на ринкові відносини, почалась підготовка та перепідготовка в госпрозрахункових групах незайнятого населення за рахунок коштів центрів зайнятості, підприємств, особистих коштів громадян.

З учнями та слухачами в групах з цих професій працювали Калугіна О.І., Російськая Н.М., Голуб В.Р., Кулік Л.А., Шитікова Т.І.

Зараз в центрі ведеться підготовка з інтегрованої професії “Кухар; Кондитер; Офіціант; Бармен; Буфетник”, свої знання та досвід продовжує віддавати учням Шитікова Т.І.

 

 
Цікава стаття? Поділися їй з іншими:

Додати коментар


Захисний код
Оновити

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні135
mod_vvisit_counterВчора846
mod_vvisit_counterЗа тиждень1988
mod_vvisit_counterЗа минулий тиждень3288
mod_vvisit_counterЗа місяць13763
mod_vvisit_counterЗа минулий місяць18328
mod_vvisit_counterВсього6693810

Зараз: 31 відвідувачі на сайті
Ваш IP: 54.156.58.187
 , 
Зараз: 21 вер., 2017
2017. Державний навчальний заклад "Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти".